spot_imgspot_img

Ruszył CoBo-Stack Tour 2021 po Polsce!

Firmy Reprograf-Grafikus wspólnie z firmą MBO Komori, wychodząc naprzeciw potrzebom rynku zorganizowały serię pokazów najnowocześniejszego rozwiązania automatyzacji w introligatorni jakim jest CoBo-Stack.

Nie wszyscy mogą i chcą obecnie podróżować, ale dla tego robota nie ma rzeczy niemożliwych! Ruszył więc w trasę objazdową po Polsce MBO CoBo-Stack, to tak zwany cobot, czyli robot współpracujący, który nie potrzebuje klatki ochronnej, co gwarantuje mu znak CE.

Stosy produktów, np. stosy złożonych składek są podawane na stół CoBo-Stack. Cobot podnosi stosy ze stołu i układa je na paletach. Potrafi układać składki z falcerki, broszury z linii szyjących oraz bloków książki z linii do oprawy klejonej. Jest to najnowocześniejsze rozwiązanie automatyzacji w introligatorni.

W Polsce zaplanowane zostały pokazy w czterech Drukarniach, z czego na każdy liczba uczestników jest ograniczona i musi zostać wcześniej uzgodniona ze współorganizatorem tj. firmą Reprograf-Grafikus.

Harmonogram pokazów CoBo-Stack, sierpień 2021:
1. 4-6 sierpnia – drukarnia Abedik Żerniki k/Poznania
2. 9-11 sierpnia – drukarnia Poligrafia Janusz Nowak Wysogotowo
3. 11-13 sierpnia – drukarnia CGS Mrowino k/Poznania
4. 16-18 sierpnia – drukarnia Dimograf Bielsko-Biała

Możliwość obejrzenia pracy Stack w jednej z ww drukarni istnieje tylko poprzez zgłoszenie chęci przyjazdu na pokaz do: Tomasz Naglik, 698 698 629. Bez wcześniejszego uzgodnienia terminu, wizyta nie będzie niestety możliwa.

Źródło: Reprofgraf-Grafikus

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Ecco Plus

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING