spot_imgspot_img

R700 Evolution: Cztery lata inwestycji o wysokiej wydajności

Pierwsza maszyna ROLAND 700 EVOLUTION z Ameryki Południowej rozpoczęła swoją działalność w São Paulo, w Escala 7, w 2017 roku. Dedykowana do produkcji opakowań, w szczególności kartonów dla najbardziej zróżnicowanych segmentów, jak również pionierska w produkcji wyświetlaczy; drukarnia wymagała kompletnego i elastycznego sprzętu, który mógłby zoptymalizować ich produkcję z dużą ilością zasobów, ale przy najniższych możliwych kosztach.

Prawie 4 lata później, poprosiliśmy Antonio Carlos Brusco, Dyrektora Przemysłowego z Escala 7, aby opowiedział nam o swoich doświadczeniach związanych z posiadaniem trzech arkuszowych maszyn drukarskich ROLAND w swojej drukarni, oto co nam powiedział:

“Jesteśmy naprawdę zadowoleni z Evolution 700. To naprawdę ogromna ewolucja zarówno pod względem wydajności, która sięga co najmniej 35%, jak i bardziej przyjaznego użytkownikowi oprogramowania. InlineColorPilot i InlineInspector są niezbędnymi urządzeniami do zagwarantowania jakości prac, a jednoczesna zmiana płyt (SPL) zapewniła nam dużą elastyczność i przepustowość w naszej produkcji”.

(od lewej do prawej): Sergio Brusco, Luiz Roberto Brusco, Antonio Carlos Brusco i Antonio Brusco

Źródło: manroland sheetfed

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Ecco Plus

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING