spot_imgspot_img

Producenci maszyn drukujących Codimag i Edale tworzą Web Tech Alliance

Francuski producent wąskowstęgowych maszyn hybrydowych do druku krótkich nakładów Codimag oraz brytyjski producent maszyn drukujących i kowertujących dla fleksografii Edale Ltd wspólnie ogłaszają utworzenie Web Tech Alliance.

Utworzenie Web Tech Alliance to kolejny krok współpracy Codimag z Edale – powiedział Benoit DEMOL, dyrektor generalny Codimag.  – Nasze rozmowy trwają od pierwszego spotkania na Drupie 2016 a od 2 lat współpracujemy przy wielu projektach i wspólnie poszerzamy zasięg geograficzny swojej działalności. Jedną z funkcji sojuszu jest promowanie silnego technicznego i rynkowego know-how. Jesteśmy przekonani, że nasi klienci będą mogli cieszyć się z synergii rozwiązań technologicznych obu firm. To podstawa zupełnie nowej organizacji, z sojuszem, który wdrożyły już niektóre inne branże, takie jak producenci samochodów.

James BOUGHTON, dyrektor zarządzający Edale, komentuje:

Nasza współpraca z Codimagem ma długą historię i z prawdziwą przyjemnością i dumą wspólnie uruchamiamy Web Tech Alliance. Połączenie technologii, wiedzy eksperckiej i zaufanych agentów i dystrybutorów na całym świecie, którzy oferują lokalne wsparcie, zapewniają silną pozycję rynkową obu firmom. 

Z niecierpliwością czekamy na przyszłość naszego sojuszu i dzielenie się naszą doskonałością inżynieryjną oraz opracowywanie innowacyjnych rozwiązań dla przemysłu opakowaniowego.

W Polsce obie firmy reprezentuje firma GRAW Sp. z o. o. co dodatkowo ułatwi drukarniom dostęp do korzyści jakie przynosi współpraca, wymiana wiedzy i doświadczenia w ramach Web Tech Alliance.

Źródło: GRAW

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Ecco Plus

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING