spot_imgspot_img

P-Stacker uwalnia pełny potencjał składarek Stahlfolder

Technologia robotów przejmuje stosy prac na wyjściu składarek i umieszcza je na paletach w pełni automatycznie. Niezliczeni klienci produkują obecnie przy użyciu technologii Push to Stop P-Stackera wprowadzonego przez firmę Heidelberg w zeszłym roku.

P-Stacker jest używany w Aumüller Druck GmbH & Co. KG (Aumüller Druck) w Ratyzbonie oraz Meinders & Elstermann GmbH & Co. KG (Meinders & Elstermann) w Belm od kilku miesięcy. W obu drukarniach rozwiązanie to dodatkowo przyspiesza wysoko przemysłowe linie produkcyjne w trybie Push to Stop.

Heidelberg był pierwszym producentem na świecie, który wprowadził zasadę Push to Stop do technologii offsetowego druku arkuszowego Speedmaster i zastosował ją w składarkach Stahlfolder. To właśnie skłoniło Aumüller Druck i Meinders & Elstermann do pełnej integracji swoich procesów z technologią Prinect z Heidelberga – zarówno w celu automatycznego sterowania i monitorowania linii produkcyjnych, jak i w przeciwnym kierunku, do rejestrowania danych operacyjnych… więcej na WWW.

Źródło: Heidelberg

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Ecco Plus

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING