spot_imgspot_img

Omega Magnus firmy Koenig & Bauer

- Artykuł promocyjny -

Specjalistyczne składarko – sklejarki do pudełek wykonanych z tektury falistej Omega Magnus są dostępne na rynku w 2 rozmiarach; 210 – 230 cm szerokości arkusza. Maksymalna prędkość maszyny wynosi 300 metrów na minutę, urządzenie poddaje obróbce tekturę typu E, B, C i dwuwarstwowe oraz kartony o gramaturze 300 – 900 g/m², wykorzystując do składania tylnego system serwomotorów umożliwiający nieprzerwane składanie 4- oraz 6-punktowego tylnego narożnika oraz automatyczne składanie opakowań z automatycznym dnem.

Omega Magnus to solidne urządzenie, skonstruowane z masywnych, trzycentymetrowych ram stalowych. Samonakładak wyposażony jest w wysuwaną przekładnię zębatą przeznaczoną do ponadwymiarowych wykrojów oraz system transferu za pomocą podciśnienia. Maszyna posiada także opcję regulacji na taśmach podających oraz podwójne bramki podające z dodatkowymi podporami stosów, które zapewniają precyzyjne przekazywanie produktów.

Wstępne i końcowe sekcje składania posiadają pneumatycznie sterowane i niezależnie napędzane górne ramiona, długi zespół składania końcowego, taśmy składające regulowane motorycznie, pneumatyczne urządzenie do wyrównywania opakowań z automatycznym dnem, sekcję transportową oraz system układania w stos przeznaczoną do produktów o dużej gramaturze, z możliwością wyrównywania przednich krawędzi produktów. Wszystkie prowadnice są zmotoryzowane.

Podobnie jak wszystkie urządzenia Omega, Magnus jest przyjazną dla użytkownika maszyną, która wyposażona jest w obustronne przyciski sterujące silnikami, kolorowy monitor na nakładaniu, dodatkowy panel kontrolny na końcu wykładania a także pilota.

Poza standardowymi ramionami zmotoryzowanymi urządzenie dostępne jest w wersji umożliwiającej zapis danych dla powtarzających się zleceń… więcej na WWW

Źródło: Koenig & Bauer

 

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Ecco Plus

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING