Od 20 do 23 kwietnia firma Muller Martini będzie obecna na targach drupa, prezentując nowe rozwiązania maszynowe i biznesowe, a także prowadząc webinarium. Poza najnowszymi rozwiązaniami dotyczącymi maszyn, przedstawione zostaną ekscytujące pomysły i impulsy zarówno dla Smart Factory, jak i konwencjonalnej produkcji poligraficznej.

Odwiedzający stronę virtual.drupa mogą oczekiwać kompleksowego przeglądu premier maszyn planowanych przez Muller Martini na drupa 2020. Maszyny, które w międzyczasie zostały wprowadzone na rynek, można obejrzeć na filmach i prezentacjach, a także dogłębnie poznać ich zalety techniczne. Obok nowych produktów zaprezentowane zostaną również dotychczas  sprawdzone rozwiązania produkcyjne.

Dzięki swojej strategii rozwoju Finishing 4.0, Muller Martini ugruntował swoją pozycję eksperta w dziedzinie sieci daleko poza obszarem obróbki końcowej. Firma korzysta z bogatego doświadczenia zdobytego w zastosowaniach klientów, z których niektóre są bardzo innowacyjne, i oferuje ekscytujące rozwiązania sieciowe zarówno w sektorze druku cyfrowego, jak i w konwencjonalnej produkcji poligraficznej.

Muller Martini z radością powita odwiedzających targi virtual.drupa w dniach od 20 do 23 kwietnia.

Źródło: Muller Martini