spot_imgspot_img

Lithrone GX44RP / G44 powiększają linie produktów Lthrone GX /G serii Advance

Firma Komori ogłosiła, że do linii offsetowych maszyn arkuszowych Lithrone GX / G zostały dodane ​​nowe modele Lithrone GX44RP / G44. Po pierwszych zapowiedziach  w sierpniu 2020 roku, zbudowane zgodnie z światowej klasy koncepcją zwrotu z Inwestycji (ROI),  maszyny drukujące Lthrone GX /G advance   w październiku trafiły do pierwszych klientów.

Obecnie zaawansowana technologia została rozszerzona na dwa nowe 44-calowe modele z linii Lithrone.

Maszyny drukujące   Lithrone GX / G  advance zapewniają wysoką wydajność i jakość druku przy prostej  obsłudze. W oparciu o koncepcję „Połączonej Automatyzacji” , realizowana jest wzmocniona współpraca i optymalizacja między procesami, a także automatyzacja wysokiego poziomu z ustawieniami wstępnymi opartymi na informacjach z systemów high-end, przyczyniając się w ten sposób do poprawy produktywności w całym procesie drukowania.

Ten poziom integracji jest obsługiwany przez system zarzadzania KP-Connect Pro firmy Komori.

Zaawansowane modele Lithrone G44 wykorzystują unikalny rozmiar formatu, oferując imponująco wysoką wydajność produkcji na rynku opakowań, jednocześnie zwiększając wydajność, w połączeniu z 40-calową maszyna drukującą Lithrone G40 Advance. 44-calowy format jest łatwy w obsłudze i nie wymaga dodatkowej siły roboczej ze względu na podobieństwo do  rozwiązań zastosowanych w  maszynach 40-cali .

Ten format świetnie nadaje się również do zwielokrotnienia użytków na arkuszu. Z tego powodu zyskuje nową funkcjonalnośc na rynku druku opakowań. Advance  Lithrone G44 zapewnia wyższą produktywność jako Game Changer.

Lithrone GX44RP Advance zapewnia druk dwustronny arkusza w jednym przebiegu bez systemu odwracania. Dzięki stabilnemu  transportowi arkuszy, wykazuje imponująco wysoką produktywność  zarówno dla niskich jak i wysokich gramatur.

Zainteresowania klientów kierujemy także  w stronę maszyn, które są już dostępne w sprzedaży,  modeli   Lithrone GX40 / G40 Advance i Lithrone GX40RP Advance, a także Lithrone G37P Advance. Modelu,  który zapewnia lepszy zwrot z inwestycji z druku dwustronnego w jednym przebiegu dzięki zastosowaniem kompaktowego , wysoko wydajnego mechanizmu odwracającego.

Co do dalszych kroków, Komori nadal będzie koncentrować się na technologii maszyn drukujących, zapewniającej  klientom większą rentowność i  wydajność.

 

Źródło: Reprograf-Grafikus

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Ecco Plus

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING