spot_imgspot_img

Joon Shin został dyrektorem generalnym firmy SAM w Korei

Firma SAM (Sung An Machinery Co., Ltd.) zlokalizowana w  Hwaseong w Korei Południowej ogłosiła 15 listopada tego roku, że Joon Shin, obecnie Dyrektor Wykonawczy, obejmuje stanowisko Dyrektora Generalnego.

“Jestem zaszczycony, że mogę zostać kolejnym Dyrektorem Generalnym SAM i dumny, że jestem członkiem rodziny Shin w trzecim pokoleniu, które prowadzi firmę”, powiedział Joon.

Joon dołączył do SAM w 2007 roku i pełnił już kilka kluczowych funkcji kierowniczych. Kształcił się w Stanach Zjednoczonych i rozumie znaczenie globalnej działalności firmy. Joon zastąpi Dong Seong (DS) Shina, który nadal będzie pełnił funkcję Prezesa i specjalnego doradcy zespołu zarządzającego. Pod kierownictwem DS firma SAM podwoiła wielkość sprzedaży i stała się światowym liderem w produkcji maszyn do konwertowania.

DH Shin, Prezes SAM i ojciec Joona stwierdził: “Czekałem na ten moment wiele lat i cieszę się, że mój syn poprowadzi organizację, którą zapoczątkował mój ojciec. Joon, który miał styczność z biznesem przez całe życie, jest gotowy, aby wprowadzić SAM na wyższy poziom.”

Założona w 1960 roku firma SAM jest światowym liderem w produkcji maszyn przetwórczych do powlekania roztworami, powlekania ekstruzyjnego i przemysłu drukarskiego rotograwiurowego.

Przedstawicielem firmy SAM w Polsce jest spółka Technograph z Krakowa. Dzięki działającemu od kilku lat firmie córce SAM Europe, linie konwertujące SAM zyskują coraz większą popularność nie tylko w Europie ale również na rynku amerykańskim.

Źródło: Technograph

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Ecco Plus

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING