spot_imgspot_img

Jakub Szczepaniak gościem czwartkowego Niezbędnika poligrafa. Podcast

Już w czwartek, dokładnie o godz. 15:00 naszym i Waszym gościem jest Jakub Szczepaniak z firmy Avargraf. Oprawa twarda wróciła z przytupem. Nawet najwięksi sceptycy nie przypuszczali, że książki i inne ciekawe wydawnictwa będą oprawiane dokładnie w ten sposób.

Co stoi za sukcesem oprawy twardej, czy takie rozwiązania – jak oferowane przez firmę Schmedt mają szansę na jeszcze większy podbój rynku? O tym i nie tylko rozmawiamy właśnie z Jakubem Szczepaniakiem.

Niezbędnik poligrafa to seria podcastów przygotowanych przez naszą redakcję, prowadzonych przez Mirosława Pawlińskiego red. naczelnego czasopisma Świat Poligrafii Professional. Do studia zapraszani są eksperci znający rynek branży poligraficznej i choć rozmowy przebiegają w dość luźnej atmosferze, można dowiedzieć się bardzo dużo na temat tego rynku, lub po prostu różnych rozwiązań.

Dotychczas gośćmi Niezbędnika poligrafa były następujące osoby: Tadeusz Figurski (TadePack), Marcin Wójcik (LFP Industrial Solutions), Tomasz Kugaudo (Avargraf), Slawomir Iwanowski (Kodak Polsk), Paweł Szpil (Reprograf-Grafikus), Łukasz Żarnecki (Heidelberg Polska) oraz Jacek Kobyliński (Muller Martini).

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Ecco Plus

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING