spot_imgspot_img

It’s SHOWTIME! Klienci inwestują w technologię offsetową Heidelberga

Znaczący wzrost popytu w większości kluczowych regionów sprzedaży był wyraźnym dowodem na ostatnich wydarzeniach dla klientów organizowanych przez firmę Heidelberg.

Po raz pierwszy od ponad roku firma była w stanie powitać stosunkowo dużą liczbę klientów w nowym Print Media Center w swojej siedzibie, w Wiesloch-Walldorf.

Wszystko to zbiegło się z organizowanym IT’S SHOWTIME! – międzynarodowym wydarzeniem online firmy, na które zarejestrowało się kilka tysięcy uczestników z ponad 100 krajów. Heidelberg przywitał również kilkuset obecnych i potencjalnych klientów z Niemiec, Włoch, Polski, Czech i Austrii którzy przyjechali do Wiesloch-Walldorf na pokazy trwające trzy dni.

Jedną z atrakcji prezentacji, które cieszyły się szczególnym zainteresowaniem odwiedzających, była światowa premiera nowego Speedmastera CX 104, który firma zaprezentowała jednocześnie na targach China Print.

“Obserwujemy rosnący popyt ze strony naszych klientów. Rynek powraca. Drukarnie w wielu krajach ponownie inwestują i wybierają najnowocześniejsze rozwiązania sprzętowe z Heidelberga”, mówi dyrektor generalny firmy Rainer Hundsdörfer. “Innowacje są opłacalne i zapewniają, że zarówno nasi klienci, jak i nasza własna firma są w stanie sprostać wyzwaniom przyszłości”, dodaje… więcej na WWW.

Źródło: Heidelberg

 

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Ecco Plus

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING