spot_imgspot_img

Hydro-X Green Line Premium

Hubergroup Print Solutions wprowadza na rynek Hydro-X Green Line Premium, system mieszania farb na bazie wody. Klienci mogą za jego pomocą wybierać komponenty, których potrzebują ich produkty, zgodnie z zasadą modułowości.

Celem przy opracowywaniu systemu modułowego było połączenie palety barw i szerokiego zakresu zastosowań ze zrównoważonym rozwojem – czytamy w oświadczeniu producenta.

“Chcieliśmy stworzyć naszą kompletną ofertę w sposób zrównoważony i dać klientom możliwość elastycznego wyboru komponentów z tej oferty, które pasują do ich opakowań” – wyjaśnia dr Christian Schirrmacher, Global Project Manager Water Based Inks w Hubergroup. Wszystkie koncentraty kolorystyczne, mieszanki i dodatki są skoordynowane i można je dowolnie łączyć.

Hydro-X Green Line Premium nadaje się do różnych zastosowań w druku fleksograficznym i wklęsłym, np. do opakowań giętkich z papieru, folii aluminiowej lub plastikowej, aż po tekturę falistą lub pudełka składane. Wszystkie komponenty posiadają brązowy certyfikat Cradle to Cradle.

Przetłumaczono z www.DeepL.com/Translator (wersja darmowa)

Źródło: hubergroupe

(Zdjęcie: hubergroupe)

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Ecco Plus

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING