spot_imgspot_img

Heidelberg dodaje Antalis do swojej platformy Zaikio Procurement.

Zaikio, spółka zależna od Heidelberga, jest otwartą platformą, która umożliwia całej branży poligraficznej (drukarniom, klientom, właścicielom marek, dostawcom, producentom oprogramowania i producentom sprzętu) komunikowanie się i udostępnianie danych. Dołączając do platformy, Antalis chce zapewnić obecnym i nowym klientom cyfrowy dostęp do danych dotyczących zamówień specyficznych dla ich firmy. Inni partnerzy, tacy jak dostawcy MIS, również mają korzystać z łatwego dostępu, co oznacza, że drukarnie mogą działać bezpośrednio ze scentralizowanego systemu.

Antalis jest jednym z dużych graczy w branży poligraficznej. “Ważne jest dla nas znalezienie rozwiązań problemów i wyzwań, z jakimi borykają się drukarnie. Z Zaikio Procurement, chcemy dać wszystkim drukarniom bezpośredni dostęp do materiałów i cenników dostawców. Ułatwi to wycenę zamówienia, a także zautomatyzuje procesy. Antalis jest ważnym partnerem pomagającym nam przekształcić tę wizję w rzeczywistość”, mówi Christian Weyer, Dyrektor Zarządzający Technologii w Zaikio.

“Prowadzimy już rozmowy z kolejnymi dużymi dostawcami, którzy chcieliby dołączyć do platformy. Do końca roku chcemy, aby wszyscy główni dostawcy na niemieckojęzycznym rynku pojawili się na platformie Zaikio Procurement, co oznacza, że drukarnie będą mogły korzystać z jednego wniosku do składania zamówień u wszystkich swoich dostawców”, ujawnia Rainer Hundsdörfer, dyrektor generalny Heidelberger Druckmaschinen AG.

Jest też mnóstwo wartości dodanej dla dostawców. Bezpośredni dostęp do ich portfela i cen eliminuje potrzebę wielu połączeń telefonicznych i korespondencji e-mail. To również sprawia, że łączenie własnego systemu ERP z każdym indywidualnym systemem klienta należy do przeszłości.

“Zaikio podbił nas swoim podejściem. To rozwiązanie zapewnia naszym klientom szybkie, łatwe i bezpłatne połączenie między swoim MIS i naszego ERP, oszczędzając dla obu stron dużo czasu i pieniędzy. Zasoby do tworzenia i utrzymywania połączeń między systemami są szczególnie ograniczone. W końcu możemy w pełni zautomatyzować nasze procesy w oparciu o przychodzące dane”, mówi Dieter Becker, dyrektor zarządzający Middle Europe w Antalis.

Bastian Druck od samego początku był klientem Zaikio Procurement. Antalis jest kolejnym kluczowym dostawcą tej drukarni, która jest obecnie częścią platformy.

“Antalis był jednym z dostawców, których mieliśmy nadzieję dołączyć do tych, którzy są już zintegrowani z platformą. Teraz, gdy jest podłączony do Zaikio, możemy zaoszczędzić jeszcze więcej czasu przy zamawianiu papieru”, podkreśla Nico Kessel, zastępca dyrektora zarządzającego w Bastian Druck… więcej na WWW.

Źródło: Heidelberg

 

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Ecco Plus

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING