spot_imgspot_img

G7+ wprowadza zaawansowane algorytmy kalibracji i weryfikacji dla nowych technologii, zachowując znane funkcje i ogólny wygląd starszych G7

PRINTING United Alliance, najbardziej wszechstronne stowarzyszenie poligraficzne i graficzne w Ameryce Północnej, ogłasiło wprowadzenie na rynek G7+™, kolejnego etapu ewolucji kalibracji kolorów. G7+ to nowa i ulepszona specyfikacja kalibracji, która zastępuje starszą wersję G7® nową logiką i algorytmami, ale o podobnym wyglądzie ogólnym. Szkolenia i certyfikacja G7+ będą dostępne osobiście podczas części konferencji COLOR w ramach serii wydarzeń technicznych PRINTING United w dniach 12-14 marca w Dallas w Teksasie; a wkrótce także na platformie iLEARNING+ Sojuszu.

Nowa i ulepszona specyfikacja kalibracji G7+ | Po niesamowitych 19 latach pracy i ponad trzech latach prac badawczo-rozwojowych prowadzonych przez PRINTING United Alliance, G7+ został zaprojektowany tak, aby działał równie dobrze ze wszystkimi technologiami drukowania i oferuje zwiększoną wartość i efektywność dla szerszego zakresu rynków i zastosowań, przy jednoczesnym zachowaniu wartości istniejących przepływów pracy G7. G7+ zachowuje funkcje, zalety i ogólny wygląd G7, ale z dokładniejszym balansem szarości, lepszą tonacją i lepszą wydajnością w nietypowych warunkach drukowania.

G7+ został ulepszony i zoptymalizowany w celu:

  • Poprawy balansu szarości i tonacji w szerszej gamie systemów druku, w tym na tekstyliach, offsetie zwojowym, papierze gazetowym i drukarkach atramentowych, przy jednoczesnym zachowaniu podobieństwa wizualnego GRACoL®.
  • Uzyskanie gładkich, mocno nasyconych kolorów w druku atramentowym o dużej gęstości.
  • Użyj kolorymetrycznych celów kolorystycznych podłoża (SCCA), aby uzyskać bardziej precyzyjne neutralne odcienie szarości na kolorowych podłożach.
  • Uzyskaj dokładne profile ICC i realistyczne obrazy w skalibrowanych systemach bez zarządzania kolorami.

Źródło: PRINTING United Alliance


Prenumeruj nasz Newsletter
Niniejszym wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie SUNNY MEDIA (wydawca czasopisma Świat Poligrafii Professional, Opakowania i Etykiety, Digital Business oraz serwisów: swiatpoligrafiipro.pl, katalog.printnews.pl, printnews.pl) zgodnie z wytycznymi zawartymi w Polityce prywatności opublikowanymi na łamach www.swiatpoligrafiipro.pl. SUNNY MEDIA informuje o możliwości wglądu i poprawiania zgromadzonych danych zgodnie z RODO.
Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Ecco Plus

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING