spot_imgspot_img

Flexocolor liderem pod względem wydajności fleksodruku dzięki inwestycji w PureFlexo™ Printing od Miraclon

Hiszpańska przygotowalnia do druku Flexocolor jako pierwsza w Hiszpanii oferuje swoim klientom większą wydajność i krótszy czas przestoju dzięki rozwiązaniu PureFlexo Printing od Miraclon. Przygotowalnia do druku, zlokalizowana między Alicante i Walencją, korzysta z KODAK FLEXCEL NX Technology od 2012 roku, kiedy to zainstalowała pierwszy w kraju FLEXCEL NX Wide System. Od tego czasu ma świetne relacje z obecną firmą Miraclon.

Vicente Belda, właściciel Flexocolor: „Jako firma nieustannie staramy się wprowadzać innowacje i zapewniać naszym klientom konkurencyjną przewagę, aby mogli stale kontrolować sytuację, a FLEXCEL NX Technology oraz kompetencje zespołu Miraclon nam to umożliwiają. Kiedy usłyszeliśmy o PureFlexo Printing i niezaprzeczalnych korzyściach dotyczących wydajności, jakie oferuje na hali produkcyjnej, natychmiast odwiedziliśmy salon Miraclon w Brukseli, aby dowiedzieć się więcej. Szybko okazało się, że to trafiona inwestycja”. 

Dodaje, że klienci Flexocolor są zachwyceni: „Okazało się, że PureFlexo Printing pozwala zaoszczędzić klientom wiele godzin produkcji, umożliwiając także oszczędności atramentu. Mówimy o tysiącach euro rocznie – coś, czego nie sposób zignorować”. 

Rozwiązanie PureFlexo Printing dostępne w ramach FLEXCEL NX Print Suite do opakowań giętkich ma zaradzić przyczynom niepożądanej rozlewności farby w zastosowaniach farb rozpuszczalnikowych na folii w druku szerokowstęgowym, zapewniając szersze okno robocze dla produkcji fleksograficznej. Oferuje nowe poziomy kontroli rozlewności farby, umożliwiając czystsze wydruki, bardziej przewidywalne kolory i większą wydajność przy każdym zadaniu.

Źródło: Miraclon

Prenumeruj nasz Newsletter
Niniejszym wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie SUNNY MEDIA (wydawca czasopisma Świat Poligrafii Professional, Opakowania i Etykiety, Digital Business oraz serwisów: swiatpoligrafiipro.pl, katalog.printnews.pl, printnews.pl) zgodnie z wytycznymi zawartymi w Polityce prywatności opublikowanymi na łamach www.swiatpoligrafiipro.pl. SUNNY MEDIA informuje o możliwości wglądu i poprawiania zgromadzonych danych zgodnie z RODO.

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Ecco Plus

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING