spot_imgspot_img

Dziesiątki lat zaufania do Koenig & Bauer

Firma ColdsetInnovation Fulda zleciła Koenig & Bauer przeprowadzenie modernizacji swojej maszyny drukującej Commander. Plan na najbliższy rok obejmuje kompleksowy remont systemu sterowania i jej trzech konsol sterujących. Wymieniony zostanie sprzęt, a oprogramowanie zostanie zaktualizowane. Odbywa się to w ścisłej współpracy pomiędzy Koenig & Bauer i jej długoletnim partnerem EAE z Ahrensburga.

Siegfried Wahl, dyrektor zarządzający ColdsetInnovation Fulda:

“To wszystko jest kwestią zaufania, pewności i niezawodności – a jako dodatkowy czynnik, obok naszych umów serwisowych i konserwacyjnych z Koenig & Bauer, było dla nas w tym przypadku bardzo ważne, aby mieć tylko jednego partnera dla całego projektu.”

Specjaliści z Würzburga od 2016 roku wspomagają własnych techników firmy w regularnych zadaniach konserwacyjnych. Istniejąca umowa PressSupport została teraz poszerzona o inwestycję w system AR-DataGlass firmy Koenig & Bauer, w tym Visual ServiceSupport. Okulary rozszerzonej rzeczywistości podnoszą wsparcie klienta na nowy poziom: za pomocą kamery specjaliści zdalnej konserwacji Koenig & Bauer widzą dokładnie to, co widzi serwisant na miejscu – w czasie rzeczywistym. W ten sposób serwisant może otrzymać instrukcje krok po kroku, jak na przykład rozwiązać aktualny problem.

Druk gazet z indywidualnym podejściem

Maszyna Commander jest używana w firmie ColdsetInnovation Fulda GmbH & Co. KG w Eichenzell od ponad dekady, gdzie drukuje do 90.000 czterokolorowych gazet na godzinę. Wysoce zautomatyzowana maszyna składa się z trzech stojaków zwojowych, trzech wież drukujących, falcerki KF 5 i różnych modułów dodatkowych do wykańczania w linii. 70 pracowników firmy ColdsetInnovation Fulda gwarantuje ekonomiczną i wysokiej jakości produkcję. Spektrum produktów obejmuje gazety codzienne i tygodniki, jak również książki i katalogi. Nawet papiery, które są notorycznie trudne w obróbce, takie jak papier przezroczysty, są używane od kilku lat. Na przykład gazety Ärzte Zeitung i Ärzte Woche są produkowane z przezroczystą obwolutą. Ponadto od prawie 3 lat firma drukuje dwa tytuły gazet dla klienta z Chin.

Źródło: Koenig & Bauer

 

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Ecco Plus

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING