spot_imgspot_img

Continental przejmuje Trelleborg Printing Solutions

11 listopada 2021 r. niemiecki koncern Continental, wieloletni dostawca MMR Group PrintSolutions, podpisał umowę na zakup Trelleborg Printing Solutions, z siedzibą w Lodi Vecchio we Włoszech.

MMR Group PrintSolutions (MMR Group Polska Sp. z o.o.) od początku swojej działalności, czyli niemal od 30 lat, oferuje kompleksowe rozwiązania poligraficzne niemieckiego producenta Continental, dostarczając wysokojakościowe obciągi drukarskie PHOENIX Xtra Blanket oraz wybrane produkty Conti-Air do arkuszowego i rolowego druku offsetowego, a także formy i tuleje fleksograficzne do bezpośredniego grawerowania Conti Laserline.

Poprzez zakup Trelleborg Printing Solutions, Continental manifestuje swój potencjał i plany w dalszy rozwój branży poligraficznej. Koncern wiąże przyszłość swoich pionierskich rozwiązań nie tylko z tradycyjnym sektorem transportu i mobilności, lecz również zwiększa rolę portfolio w zakresie nowoczesnych technologii druku.

Obciąg offsetowy produkcji Continental obchodzi w tym roku swoją 110-tą rocznicę. To bogate doświadczenie owocuje w wysublimowane produkty state-of-the-art, które w połączeniu z nowymi technologiami Trelleborg Printing Solutions z pewnością otworzą perspektywę kolejnych rozwiązań dla poligrafii.

Źródło: MMR Group Polska

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Ecco Plus

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING