spot_imgspot_img

Connected Automation – koncepcja Komori do tworzenia inteligentnej drukarni

Connected Automation to koncepcja Komori do tworzenia Inteligentnej drukarni poprzez promowanie korzystania z Internetu rzeczy, rozwój projektów oszczędzających pracę oraz wzmocnienie mechanizmów standaryzacji i kontroli.

Poprzez produkty takie, jak KP-Connect, maszyny offsetowe, cyfrowe I PESP (PESP) rozwiązania po druku, Connected Automation pomaga zwiększyć produktywność dzięki maszynom wyposażonym w technologię oszczędzania pracy oraz poprzez połączenie przepływów zleceń produkcyjnych.

KP-Connect, usługa w chmurze IoT komori do wizualizacji danych, nadal ewoluuje wraz ze zmianami w branży drukarskiej. Za pomocą jednego kliknięcia KP-Connect może agregować dane o stanie operacyjnym w zależności od zadania, co tydzień lub co miesiąc. Szczegółowe podziały harmonogramów i ulepszeń są dostępne w celu zwiększenia wydajności, w tym czasy narządu, czasy rejestracji / dostosowania kolorów, końcowe czasy drukowania i czas bezczynności zawarte w zadaniach.

KP-Connect Pro, upgradowana wersja do zarządzania procesami, oszczędza pracę dla ogólnych procesów produkcyjnych, łącząc i koordynując nie tylko maszyny drukarskie, ale także urządzenia MIS, prepress, press i postpress. W ramach działań wspierających Komori rozpoczęło również oferowanie usługi, dzięki której zbieramy dane od uczestniczących klientów w celu wydawania raportów dziennych i miesięcznych… więcej!

Źródło: Komori.eu

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Ecco Plus

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING