spot_imgspot_img

10 nowych maszyn inkjetowych Jet Press 750S do jednej drukarni

Największe w historii zamówienie na maszyny Jet Press uczyni z Tomato Cloud Technology największego indywidualnego użytkownika tej serii maszyn na świecie po zakończeniu ich montażu

Czołowa chińska firma poligraficzna Tomato Cloud Technology Co., Ltd, zamówiła 10 nowych cyfrowych maszyn inkjetowych Jet Press 750S od Fujifilm. Firma ma już w swoim zakładzie cztery maszyny Jet Press 750S, a po otrzymaniu w przyszłym roku kolejnych 10, przed końcem 2022 roku stanie się największym indywidualnym użytkownikiem tej serii maszyn. Uroczystość podpisania umowy między firmami Fujifilm i Tomato Cloud Technology odbyła się w Chinach na czerwcowych targach PRINT 2021.

Pan S.T. Lam, dyrektor wykonawczy Tomato Cloud Technology Co., Ltd: „Od czasu powstania w 2013 roku, firma Tomato Cloud Technology uruchomiła pięć inteligentnych zakładów, które wykorzystują nowoczesne metody drukowania i zaawansowane technologie druku”.

„Jesteśmy jedyną firmą w Chinach, która posiada cztery maszyny Jet Press 750S, a dodając kolejnych 10 umacniamy naszą pozycję na rynku druku cyfrowego. Pozwoli nam to realizować filozofię ‘Smart Print’, oferując produkty o wyższej jakości i wartości dodanej naszym klientom w kraju i za granicą”.

Pan Yuji Oki, prezes działu Graphic Systems firmy Fujifilm (China) Investment Co., Ltd.:

„Tomato Cloud Technology jest czołową firmą w swojej branży i wierzymy, że nasze zaawansowane technologie i produkty będą motorem jej rozwoju. Mając na uwadze jej filozofię skupiającą się na zautomatyzowanych systemach produkcji i innowacjach technologicznych, kontrakt dotyczący maszyn Jet Press 750S jeszcze bardziej umocni współpracę między obiema firmami”. 

„Firma Fujifilm oferuje szeroką gamę innowacyjnych produktów dla rynku druku cyfrowego, który w przyszłości jeszcze się rozwinie, i nadal będzie uczestniczyć w ogólnym rozwoju branży druku”.

Oferująca wysoką wydajność i doskonałą jakość obrazu, światowej sławy cyfrowa maszyna inkjetowa firmy Fujifilm, wykorzystująca atramenty na bazie wody, odniosła olbrzymi sukces na całym świecie, zarówno w handlu, jak i druku opakowań. Od jej premiery w 2011 roku zrealizowano ponad 250 instalacji.

Źródło: Fujifilm

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Ecco Plus

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING