W salonie wystawowym firmy Avargraf w Warszawie można obejrzeć i przetestować (po wcześniejszym umówieniu się) urządzenie Mini Athos. 

- reklama -

Kolejne z prezentowanych w warszawskim show roomie firmy Avargraf urządzenie to maszyna do aplikowania taśmy – Mini Athos. Dedykowana jest ona przede wszystkim drukarniom cyfrowym. Maszyna wyposażona jest w podajnik ręczny i pracuje z maksymalnym formatem wejściowym 500 x 500 mm, aplikując automatycznie z prędkością do 40 m/min taśmy: bannerowe, PVC, akrylowe, materiałowe, transferowe i wiele innych z jednego aplikatora RAP, zainstalowanego na taśmie transportowej.

Aby uzyskać właściwe tempo produkcji, precyzyjne prowadzenie produktu i właściwą aplikację na stole podawania zainstalowane zostały listwy prowadzące, a sam aplikator – wyposażony jest w dodatkowy wzdłużny kołowy system transportu Bruco z kółkami o regulowanym docisku.

Aplikator RAP ma regulowaną wysokość i jest dostępny w wersjach do 25, 50 i 100 mm szerokości aplikowanej taśmy. Urządzenie może być wyposażone w maksymalnie dwa aplikatory. Sterowanie odbywa się tu za pomocą czytelnego ekranu dotykowego z intuicyjnym i przyjaznym dla operatora interfejsem graficznym.

Maszyna – jak zapewnia producent – bardzo dobrze sprawdza się przy produkcji kopert, pocztówek, teczek, metek, wobblerów, ramek do zdjęć, pudełek z kartonu i polipropylenu, kalendarzy oraz wszelkich innych produktów, na których występuje potrzeba zaaplikowania taśmy klejącej. Charakteryzuje się też intuicyjną obsługą. Jak podkreśla firma Avargraf urządzenie można sprawnie przygotować do pracy; szybka jest tu również instalacja i demontaż zainstalowanych w nim aplikatorów i narzędzi.

Jeżeli chcesz obejrzeć w działaniu krajarkę wystarczy zadzwonić do firmy Avargraf 22 331 33 33, lub przesłać e-mail by umówić się na najlepszy termin!

Źródło: Avargraf