Kameralne spotkanie ze szkoleniem ratowniczym i ćwiczeniami strzeleckimi

WSZYSTKIE SZKOLENIA PROWADZĄ INSTRUKTORZY EMERGENCY FIRST RESPONSE

W czwartek 29 lutego w podwarszawskiej Kobyłce cztery firmy – Europapier Polska, Drukarnia ArtDruk z Kobyłki i Norske Skog, producent papierów książkowych i podręcznikowych, oraz redakcja „Świata Poligrafii Professional” – zaprosiły na spotkanie przedstawicieli wydawnictw. Miejsce spotkania było nietypowe, bo na terenie strzelnicy sportowej.

Uczestnicy spotkania nie tylko mogli zapoznać się z ofertą Norcke Skog i Drukarni ArtDruk, ale też mieli okazję poznać tajniki strzelectwa z broni palnej oraz osobiście wypróbować swoje umiejętności na wielu rodzajach broni: pistoletu, karabinka i strzelby. Kameralne spotkanie zostało poprzedzone sprawnie i sugestywnie z przeprowadzonym szkoleniem z zasad pierwszej pomocy, które prowadzili Mirosław i Renata Pawlińscy ze „Świata Poligrafii Professional”.


W części promocyjnej zaprezentowano papiery firmy Norske Skog, które na polskim rynku sprzedaje firma Bjornberg, od 1781 roku związana z branżą poligraficzno-papierniczą. Norske Skog produkuje papiery publikacyjne i opakowaniowe oraz tak zwany ekologiczny plastik. Papiernia, która będzie dostarczać papier powlekany na polski rynek, zlokalizowana jest w miejscowości Bruck an der Mur w austriackiej prowincji Styria. Dwie inne papiernie znajdują się w Norwegii oraz po jednej we Francji i Australii.


Organizatorów reprezentowali: Marek Cholewa, prezes zarządu i Marek Pakosz, dyrektor sprzedaży i marketingu w Europapier Polska wraz ze współpracownikami, oraz Andrzej Łuniewski, właściciel, i Adam Plichta, dyrektor zarządzający również ze współpracownikami z Drukarni ArtDruk.

W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele firm: ArtDruk Zakład Poligraficzny, Biblioteka Analiz, Europapier, Grupa Zwierciadło, Klett Polska, Norske Skog, Nowa Era, Polska Izba Druku, Polskie Wydawnictwo Rolnicze, PrintCARE, Prószyński Media, Świat Poligrafii Professional, Wydawnictwo AVT oraz Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne.


Uczestnicy spotkania zgodnie ocenili, że pomysł spotkania na strzelnicy połączony z możliwością strzelania sportowego i poprzedzony szkoleniem z zasad pierwszej pomocy był bardzo udany. Była to też okazja do integracji środowiska, tak bardzo oczekiwana po długim okresie pandemii i postpandemii, gdy nie organizowano takich wydarzeń.

Uczestnicy…

Źródło: Rynek Książki


Prenumeruj nasz Newsletter
Niniejszym wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie SUNNY MEDIA (wydawca czasopisma Świat Poligrafii Professional, Opakowania i Etykiety, Digital Business oraz serwisów: swiatpoligrafiipro.pl, katalog.printnews.pl, printnews.pl) zgodnie z wytycznymi zawartymi w Polityce prywatności opublikowanymi na łamach www.swiatpoligrafiipro.pl. SUNNY MEDIA informuje o możliwości wglądu i poprawiania zgromadzonych danych zgodnie z RODO.

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

pierwsza pomoc

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING

Drukarnia Interak