virtual.drupa zbliża się nieuchronnie. 20-23 kwietnia to data, którą warto zapisać w kalendarzu. O ile kilka tygodni temu nie wiele było wiadomo o samej imprezie, o tyle teraz wiemy już co będzie się działo praktycznie każdego dnia. 77 prezentacji, które są poukładane bardzo dokładnie.

Oczywiście udział w nich można wziąć tylko wtedy, kiedy się zarejestrujecie. Rejestracja póki co, jest na dzisiaj bezpłatna. I mamy nadzieję, że tak już pozostanie. Dostać się można na każdą prezentację tylko po rejestracji, zatem… do dzieła.

Całość odbywać się będzie w języku niemieckim i angielskim. Mamy trzy główne miejsca, w których możemy poszukiwać interesujących nas tematów: konferencyjną, wystawienniczą i Networking Plaza.

Jest to po raz pierwszy organizowane na taką skalę przedsięwzięcie. Wirtualne targi, które mają zastąpić w czasach pandemii te tradycyjne. Jeżeli się przyjmą, być może kolejne będą hybrydowym rozwiązaniem. Jeżeli się nie przyjmą… każdy znajdzie sposób, by zaprezentować swoją ofertę lub odnaleźć to, czego będzie poszukiwał.

Nie mniej, dla Waszej wygody w górnym menu włożyliśmy bezpośredni link do tego wydarzenia. Sami będziemy śledzili z ciekawością wszystko to, co będzie się działo.