spot_imgspot_img

Technologia 7C w drukarni Intrograf z Lublina

O drukowaniu 7C rozmawiamy w całej serii podcastów NIEZBĘDNIK POLIGRAFA z Łukaszem Szymańskim z firmy Digiprint. Tymczasem, zaledwie kilka dni temu odbyła się prezentacja drukowania z wykorzystaniem technologii 7C właśnie w drukarni Intrograf z Lublina, a informację tę poniżej zamieścił na swoim profili LinkedIn Krzysztof Pindral, prezes zarządu Heidelberg Polska.

Po miesiącach przygotowań ruszyła pierwsza w Polsce komercyjna produkcja opakowań w technologii 7C. Trzeba było połączonych sił kilku stron, w tym zdeterminowanej i nadającej ton drukarni Intrograf Lublin S.A. oraz grona świadomych zleceniodawców. A wszystko to z myślą o zrównoważonym rozwoju oraz redukcji obciążenia dla środowiska. W połączeniu z technologią Anicolor będzie to kombinacja nie do pokonania.

Źródło: Krzysztof Pindral, LinkedIn


Prenumeruj Świat Poligrafii Professional | 360 PLN/rok (brutto)
ulica, nr. posesji, nr. lokalu, kod pocztowy, miasto
Niniejszym wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie SUNNY MEDIA (wydawca czasopisma Świat Poligrafii Professional, Opakowania i Etykiety, Digital Business oraz serwisów: swiatpoligrafiipro.pl, katalog.printnews.pl, printnews.pl) zgodnie z wytycznymi zawartymi w Polityce prywatności opublikowanymi na łamach www.swiatpoligrafiipro.pl. SUNNY MEDIA informuje o możliwości wglądu i poprawiania zgromadzonych danych zgodnie z RODO.

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img

Opakowania i etykiety

spot_img

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING

Drukarnia Interak