Sun Chemical na 17. Akademii Zarządzania Barwą: „Cyfrowe zarządzanie kolorem przy użyciu platformy SunColorBox”

- Reklama -

Zestaw aplikacji i usług z obszaru color managementu, jakie pod wspólną nazwą SunColorBox oferuje firma Sun Chemical to narzędzie, które stosują już setki klientów z całego świata, m.in. z Polski. Tym razem korzyści związane z jego wdrożeniem poznali uczestnicy 17. Akademii Zarządzania Barwą – konferencji organizowanej dorocznie przez firmę Polski Drukarz.

Sun Chemical znalazł się w gronie współorganizatorów i partnerów tego wydarzenia, odbywającego się w dniach 21-22 listopada br. w Warszawie. Felice Sciscioli, Colour Project Leader w europejskim oddziale firmy (wspierany przez Magdalenę Dziwiszek – Laboratory Manager i Krzysztofa Ostrowskiego – Product Managera), wystąpił tu z referatem zatytułowanym „Cyfrowe zarządzanie kolorem przy użyciu platformy SunColorBox”. Z jej praktycznymi aspektami można było zapoznać się podczas sesji warsztatowej, w której z ramienia Sun Chemical wzięli udział Felice Sciscioli i Magdalena Dziwiszek.

Integracja i współpraca | Felice Sciscioli rozpoczął swoją prezentację od wskazania przesłanek, jakie stały za stworzeniem SunColorBox, zwracając uwagę na znaczenie komunikacji kolorystycznej pomiędzy wszystkimi podmiotami uczestniczącymi w procesie produkcji poligraficznej:

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

Opakowania i etykiety

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Ankieta

Zapraszamy do udziału w ankietach przygotowanych przez naszą redakcję. Zawsze warto wiedzieć więcej. Wyniki prezentowanych ankiet są publikowane na WWW lub w czasopiśmie Świat Poligrafii Professional.

Dziękujemy za Twój czas!

Czy sztuczna inteligencja (AI) dla poligrafii to szansa czy zagrożenie?