Sukcesja. O co chodzi? Next Generation

- Reklama -

Sukcesja, to wbrew pozorom bardzo ważny temat, nawet chyba znacznie ważniejszy, niż to się wszystkim wydaje. O tym, jak wygląda sukcesja biznesu, zwłaszcza w poligrafii i czy można w ogóle mówić o jakiś rozwiązaniach, mających bezpośredni wpływ na przeprowadzenie sukcesji, o tym między innymi było całe spotkanie przygotowane dla przyszłych sukcesorów w drukarniach przygotowane przez firmę Heidelberg Polska.

Jesteśmy dopiero w pierwszym pokoleniu „założycieli” biznesu poligraficznego. Sukcesja, temat pojawiający się od kilku lat, zaczyna być jednym z najważniejszych. Jak do niego podejść? Z czym związane jest realizowanie przekazania rządzenia w firmie, jakie są zagrożenia i wreszcie, co znaczy biznes rodzinny?

Oprócz zagrożeń istnieją jeszcze rozwiązania, które można zastosować i naprawdę dobrze przygotować do tego tematu. Dr Adrianna Lewandowska z Instytutu Biznesu Rodzinnego poprowadziła prezentację, którą tak naprawdę powinni zobaczyć wszyscy!

Next Generation było pierwszym spotkaniem z takim tematem, świetnie przygotowanym i poprowadzonym. Już wiemy, że będą kolejne części tego wydarzenia. A o tym, co działo się w trakcie spotkania i “młodzieży” i doświadczeniach, jakimi dzielili się podczas tego spotkania, będziecie mogli przeczytać na łamach czasopisma.


Prenumeruj Świat Poligrafii Professional | 360 PLN/rok (brutto)
ulica, nr. posesji, nr. lokalu, kod pocztowy, miasto
Niniejszym wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie SUNNY MEDIA (wydawca czasopisma Świat Poligrafii Professional, Opakowania i Etykiety, Digital Business oraz serwisów: swiatpoligrafiipro.pl, katalog.printnews.pl, printnews.pl) zgodnie z wytycznymi zawartymi w Polityce prywatności opublikowanymi na łamach www.swiatpoligrafiipro.pl. SUNNY MEDIA informuje o możliwości wglądu i poprawiania zgromadzonych danych zgodnie z RODO.

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

Opakowania i etykiety

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Ankieta

Zapraszamy do udziału w ankietach przygotowanych przez naszą redakcję. Zawsze warto wiedzieć więcej. Wyniki prezentowanych ankiet są publikowane na WWW lub w czasopiśmie Świat Poligrafii Professional.

Dziękujemy za Twój czas!

Czy sztuczna inteligencja (AI) dla poligrafii to szansa czy zagrożenie?