Grupa Klingele, jeden z  niezależnych producentów papieru do produkcji tekstury falistej i opakowań z tektury falistej oraz firma Koenig & Bauer, drugi co do wielkości producent maszyn drukujących na świecie, w ramach zawiązanego partnerstwa na rzecz rozwoju ustanawiają nowe standardy w zakresie technologii druku opakowań.

Po fazie testów maszyny w zakładzie produkcyjnym sukcesem uwieńczony został odbiór przez firmę Klingele dopracowanej w każdym calu sztancy rotacyjnej High Board Line CorruCUT, co dla obu firm stanowiło kamień milowy w realizacji wspólnego projektu.

Firma Koenig & Bauer skonstruowała tę niezwykle wydajną 6-kolorową maszynę całkowicie od nowa, w ścisłej kooperacji z firmą Klingele, dopasowując ją do określonych wymagań rynkowych i produkcyjnych. Montaż i uruchomienie urządzenia rozpocznie się od sierpnia w zakładzie produkcyjnym firmy Klingele w Delmenhorst.

Mechaniczne wykonanie urządzenia, osiągana przez nie jakość druku oraz realizacja koncepcji obsługi przekonały nie tylko firmę Klingele, ale spotykają się także z niezwykle pozytywnym oddźwiękiem ze strony innych firm zajmujących się obróbką tektury falistej…

POZNAJ ŚWIAT TEKTURY FALISTEJ

Maszyna CorruCUT przeznaczona jest do wysokowydajnej produkcji sztancowanych produktów z tektury falistej. Poza tym charakteryzuje się wszystkimi cechami, jakie są niezbędne dla osiągania wysokiej jakości produktów wytwarzanych z zastosowaniem technologii fleksograficznej. Osiągając wydajność do 12.000 ark./h maszyna CorruCUT wyznacza nowe standardy w zakresie produktywności i wydajności… Poznaj Świat Tektury Falistej

Źródło: Koenig & Bauer