spot_imgspot_img

Transformacja druku fleksograficznego: najnowocześniejsze, zrównoważone rozwiązania w centrum uwagi na targach drupa 2024

Asahi Photoproducts, pionier w rozwoju fleksograficznych płyt fotopolimerowych i spółka zależna Asahi Kasei Corporation, poinformowała, że firma jest na zaawansowanym etapie przygotowań do targów drupa, aby zapewnić, że jej wystawa w hali 8b, stoisko A13, będzie głównym miejscem docelowym dla wszystkich uczestników branży fleksograficznej, od właścicieli marek i zakładów reprodukcji po druk fleksograficzny.

Targi drupa, zaplanowane na 28 maja – 7 czerwca 2024 r. w Messe Düsseldorf w Niemczech, są miejscem docelowym dla myślących przyszłościowo właścicieli i menedżerów w szeroko pojętej branży poligraficznej.

Dlaczego warto odwiedzić Asahi Photoproducts na targach drupa?

Na targach drupa 2024 Asahi podzieli się tym, jak to osiągnąć, za pomocą trzech tematów:

Zrównoważony rozwój: Pomagamy producentom płyt fleksograficznych i drukarniom zgodnie z filozofią Asahi “Road to Solvent ZERO” przy jednoczesnym zmniejszeniu zużycia wody i energii oraz poprawie wydajności i jakości prasy. Nasze płyty do mycia wodą AWPTM-DEW i AWPTM-CleanFlat posiadają certyfikat neutralności pod względem emisji dwutlenku węgla we współpracy z The Carbon Trust. Ponadto odwiedzający stoisko Asahi dowiedzą się, w jaki sposób mogą zaoszczędzić do 85% zużycia ścieków dzięki urządzeniu do recyklingu wody AWP-LOOPTM.

Doskonałość druku: Będziemy prezentować pełną gamę płyt fleksograficznych, w tym wprowadzać nowe płyty. Przeznaczony do druku na papierze, tekturze falistej i folii z recyklingu. Ze względu na precyzyjną dokładność pasowania kolorów na maszynie, nasze płyty idealnie nadają się do stosowania technologii druku z rozszerzoną gamą kolorów, co zapewnia zarówno doskonałość druku, jak i zrównoważony rozwój.

Automatyzacja i transformacja cyfrowa (DX): Na targach drupa 2024 podzielimy się z odwiedzającymi najnowocześniejszymi rozwiązaniami w dziedzinie automatyzacji produkcji płyt fleksograficznych: CrystalCleanConnect, opracowanym wspólnie z ESKO i Kongsberg. Ten przełomowy system, zainstalowany już w kilku lokalizacjach na całym świecie, skraca proces produkcji płyt z 12 do 1 etapu, zmniejszając nakład pracy, minimalizując ryzyko błędu i skutkując płytą gotową do prasowania. Dodatkową usługą cyfrową, którą oferujemy, jest zdalne wsparcie techniczne oparte na inteligentnym szkle lub smartfonie, w zależności od preferencji klienta.

Źródło: Asahi


Prenumeruj Świat Poligrafii Professional | 360 PLN/rok (brutto)
ulica, nr. posesji, nr. lokalu, kod pocztowy, miasto
Niniejszym wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie SUNNY MEDIA (wydawca czasopisma Świat Poligrafii Professional, Opakowania i Etykiety, Digital Business oraz serwisów: swiatpoligrafiipro.pl, katalog.printnews.pl, printnews.pl) zgodnie z wytycznymi zawartymi w Polityce prywatności opublikowanymi na łamach www.swiatpoligrafiipro.pl. SUNNY MEDIA informuje o możliwości wglądu i poprawiania zgromadzonych danych zgodnie z RODO.

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img

Opakowania i etykiety

spot_img

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING

Drukarnia Interak