Konica Minolta

KATALOG BRANŻY POLIGRAFICZNEJ | EDYCJA 2024

REDAKCJA NIE PONOSI ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA TREŚĆ REKLAM I OGŁOSZEŃ
ORAZ ZA TREŚĆ STRON, DO KTÓRYCH PROWADZĄ LINKI
(W TYM ADRESY EMAIL).


Konica Minolta to globalny dostawca kompleksowych rozwiązań i usług IT, optymalizujących procesy biznesowe związane z zarządzaniem dokumentami. Firma specjalizuje się w doradztwie biznesowym, oferując szereg wiodących na świecie systemów druku. Jest liderem w branży, regularnie inwestuje w badania i rozwój, wyznaczając przy tym wysokie standardy na rynku.

Konica Minolta Business Solutions Polska Sp. z o.o. wchodzi w skład grupy Konica Minolta,  Inc. z siedzibą w Japonii. Dysponuje rozbudowaną strukturą obsługi serwisowej i sprzedażowej, obsługując klientów w 15 oddziałach w całej Polsce.

Grupa Konica Minolta, mająca siedzibę główną w Tokio, posiada swoje oddziały w 51 krajach, zatrudniając niemal 40 000 pracowników i oferując produkty oraz usługi w 150 krajach na całym świecie. Tylko w samej Europie obsługuje około 188 000 Klientów.

Konica Minolta to partner w rozwoju biznesu o następujących kompetencjach:

 • cyfrowa transformacja procesów biznesowych (elektroniczne obiegi dokumentów),
 • rozwiązania w zakresie wideo monitoringu,
 • druk profesjonalny i urządzenia dla przemysłu poligraficznego,
 • urządzenia biurowe i systemy do centralnego zarządzania drukiem,
 • chmura Konica Minolta i usługi zarządzania infrastrukturą IT.

Konica Minolta to globalna firma technologiczna, która posiada prawie 19 841 zarejestrowanych patentów.

Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj się w środowisku opartym na bliskiej współpracy, ciągłej nauce i rozwoju. Każdy dzień w Konica Minolta to okazja do dzielenia się swoimi pomysłami, wpływania na zmiany i wymianę doświadczeń z udziałem kolegów i koleżanek z różnych środowisk. Wspólnie zmieniamy dzisiaj, aby móc kształtować jutro.


Jesteśmy nowoczesną firmą z wieloletnimi tradycjami i rozpoznawalną marką. To, co nas wyróżnia to dynamika działania, inicjatywa i prawdziwa pasja w tym co robimy. Wierzymy w wartości, którymi kierujemy się na co dzień. Są to:

 • otwartość i uczciwość,
 • innowacyjność,
 • integracja i współpraca,
 • zorientowanie na klienta,
 • pasja,
 • odpowiedzialność.

Zgodnie z filozofią naszej marki The Creation of New Value chcemy tworzyć i dostarczać nową wartość, zarówno naszym Klientom, jak i naszemu najbliższemu otoczeniu.


W Konica Minolta dbamy o środowisko naturalne i stale wprowadzamy innowacje z zakresu ekologii. Dodatkowo, do roku 2050 planujemy obniżyć emisję CO2 o 80%, przy jednoczesnym wykorzystaniu energii odnawialnej na poziomie 100%.

Konica Minolta

Naszym Pracownikom umożliwiamy rozwój i doskonalenie się w gronie profesjonalistów, pracę z nowoczesnymi produktami i rozwiązaniami zmieniającymi świat druku, a także innymi nowoczesnymi technologiami z zakresu IT. 

Wierzymy, że największą wartością w Konica Minolta są nasi Pracownicy, dlatego dbamy o ich rozwój na każdym etapie zatrudnienia. To, dlatego tak wielu naszych Pracowników wiąże swoją karierę z naszą firmą przez długie lata.

Gość podcastu NIEZBĘDNIK POLIGRAFA

Konica Minolta Business Solutions Polska Sp. z o.o.
Krakowiaków 44, Bud. 7, 4p
02-255 Warszawa, Polska
e-mail, WWW

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Katalog Firm

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING

Drukarnia Interak

Opakowania i etykiety

spot_img

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING

Drukarnia Interak