spot_imgspot_img

HEIDELBERG planuje rozszerzenie aplikacji Boardmaster na rosnący segment papieru elastycznego

Po udanym wprowadzeniu na rynek Boardmastera firma Heidelberger Druckmaschinen AG (HEIDELBERG) planuje w średnioterminowej perspektywie rozszerzyć zakres zastosowań tego nowego systemu fleksograficznego druku rolowego inline na elastyczne opakowania papierowe.

Dyrektor zarządu w PMC w zakładzie HEIDELBERG Wiesloch-Walldorf

Od targów drupa 2024 kompletny Boardmaster będzie dostępny do celów demonstracyjnych dla klientów w Print Media Center (PMC) w siedzibie firmy HEIDELBERG w Wiesloch-Walldorf. Opcje spełniające różnorodne wymagania maksymalizują liczbę funkcji automatyzacji i kontroli, jakie ta prasa może zaprezentować z korzyścią dla potencjalnych klientów. Boardmaster jest dostępny w czterech szerokościach druku od 850 do 1650 mm.

Udane wprowadzenie na rynek – pierwsze systemy Boardmaster w działaniu

Tworząc system, firma skupiła się na kluczowych wyzwaniach i wymaganiach swoich klientów – znacznej presji kosztowej, jakości i niezawodności działania, trwałości i wysokim bezpieczeństwie inwestycji.

Zainteresowanie wyrażają także drukarze korzystający obecnie z wielkoformatowej produkcji offsetowej opakowań do żywności i napojów. Boardmaster został zaprojektowany z myślą o maksymalnej ogólnej wydajności sprzętu w pracy ciągłej z możliwością zmiany zadań w czasie rzeczywistym. Osiąga dostępność do 90 procent i prędkość drukowania 600 metrów na minutę. Odpowiada to dwukrotnie większej produktywności w porównaniu z poprzednimi, porównywalnymi systemami.

Koszty konserwacji są o 50 procent niższe niż w przypadku systemów wykorzystujących inne procesy drukowania. Wysoki stopień automatyzacji i prosta obsługa wspierają produkcję przy niskim poziomie zatrudnienia. Zapobiega to również niedoborom personelu operacyjnego. Wreszcie, wspierany przez sztuczną inteligencję skaner płyt drukujących i rękawów Intellimatch pomaga zapewnić, że wyniki drukowania spełniają wysokie standardy jakości.

Źródło: Heidelberg


Prenumeruj Świat Poligrafii Professional | 360 PLN/rok (brutto)
ulica, nr. posesji, nr. lokalu, kod pocztowy, miasto
Niniejszym wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie SUNNY MEDIA (wydawca czasopisma Świat Poligrafii Professional, Opakowania i Etykiety, Digital Business oraz serwisów: swiatpoligrafiipro.pl, katalog.printnews.pl, printnews.pl) zgodnie z wytycznymi zawartymi w Polityce prywatności opublikowanymi na łamach www.swiatpoligrafiipro.pl. SUNNY MEDIA informuje o możliwości wglądu i poprawiania zgromadzonych danych zgodnie z RODO.

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Ecco Plus

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING