Co nieco o “Magii druku”… Istnieje? Wywiad z Rafałem Osiekowiczem. Aktualizacja. Podcast

- Reklama -

Na zamknięcie sezonu 10. NIEZBĘDNIKA POLIGRAFA przygotowaliśmy dla Was rozmowę z Rafałem Osiekowiczem z firmy Canon. Rozwój technologii druku cyfrowego czasami zaskakuje. Nas też. Zaprosiliśmy Rafała do rozmowy o tym, co było prezentowane podczas tegorocznej edycji targów FESPA.

Rafał pojawił się w naszej redakcji z próbnymi wydrukami, które nas po prostu zainteresowały. O samym nagraniu może nie będziemy pisać, bo naszą rozmowę warto po prostu wysłuchać, ale próbki pozostawione w naszej redakcji mogliśmy zaprezentować wielu naszym gościom.

Jakież było ich zaskoczenie, kiedy wyjaśniliśmy, co tak naprawdę trzymają w swoich dłoniach i jaką technologią jest drukowane. Zapraszamy na kolejny wywiad, już w czwartek 29.09.2022.

Odsłaniamy tajemnice magii: FLXfinish+, czyli jak uzyskać jednocześnie matowe i błyszczące wykończenie wydruku. Lakierowanie wybiórcze w druku wielkoformatowym bez wykorzystania dodatkowego lakieru ani atramentu. Brzmi niewiarygodnie? Tym bardziej chciałbym przedstawić tajniki nowatorskiej technologii FLXfinish+, której pojawienie się całkowicie zmienia sytuację na rynku grafiki wielkoformatowej. Jakie korzyści mogą z niej wynieść dostawcy usług druku? Dokładnie o tym… rozmawiamy z Rafałem Osiekowiczem z firmy Canon. Zapraszamy!


Prenumeruj Świat Poligrafii Professional | 360 PLN/rok (brutto)
ulica, nr. posesji, nr. lokalu, kod pocztowy, miasto
Niniejszym wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie SUNNY MEDIA (wydawca czasopisma Świat Poligrafii Professional, Opakowania i Etykiety, Digital Business oraz serwisów: swiatpoligrafiipro.pl, katalog.printnews.pl, printnews.pl) zgodnie z wytycznymi zawartymi w Polityce prywatności opublikowanymi na łamach www.swiatpoligrafiipro.pl. SUNNY MEDIA informuje o możliwości wglądu i poprawiania zgromadzonych danych zgodnie z RODO.

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

Opakowania i etykiety

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Ankieta

Zapraszamy do udziału w ankietach przygotowanych przez naszą redakcję. Zawsze warto wiedzieć więcej. Wyniki prezentowanych ankiet są publikowane na WWW lub w czasopiśmie Świat Poligrafii Professional.

Dziękujemy za Twój czas!

Czy sztuczna inteligencja (AI) dla poligrafii to szansa czy zagrożenie?