Przedstawiciele Canon Europe poinformowali dziś o powiększeniu gamy wielokrotnie nagradzanych drukarek i-SENSYS[i] i MAXIFY. W ofercie producenta pojawi się m.in. pierwszy model MAXIFY z technologią wielokrotnego napeł­nia­nia zbiorników z atramentem MegaTank.

Potrzeby klientów i środowiska pracy ewoluują, zatem Canon oferuje firmom narzędzia, dzięki którym mogą skutecznie konkurować na rynku. Zarówno i-SENSYS MF832Cdw, jak i MAXIFY GX6040 oraz GX7040 powstały z myślą o produk­tywności, pracy w zespole i wydajności, dzięki czemu doskonale sprawdzają się w szerokim zakresie zastosowań i scenariuszy w miejscu pracy.

Te najnowsze pozycje w szerokiej ofercie Canon pomogą firmom, by mogły znajdować możliwie niezawodne i skalowalne rozwiązanie swych problemów – niezależnie od tego, czy pracownicy pracują zdalnie z domu, w małym biurze czy w środowisku coworkingowym.  

Priorytet: produktywność

Małe biura i centra coworkingowe coraz częściej stają się normą. To oznacza, że firmy potrzebują wszystkich funkcji topowego urządzenia dla mniejszej liczby użytkowników. Urzą­dzenie i-SENSYS MF832Cdw wpisuje się w ten trend, uzupełniając wielokrotnie nagradzaną linię Canon i-SENSYS, która oferuje doskonałą technologię kolorowego druku laserowego i zapewnia profesjonalny wygląd gotowych do wykorzystania wydruków.

Dzięki szybkości druku w kolorze do 38 ppm (str./min) i szybkości skanowania do 150 ipm (cali/min) jest to najszybsze urządzenie z tej serii, obsługujące drukowanie i skanowanie w dużych nakładach. Maksymalna pojemność zasobnika sięga 2300 arkuszy, co pozwala użytkownikom spędzać mniej czasu na uzupełnianiu papieru. Z kolei siedmiocalowy ekran dotykowy ułatwia ko­rzystanie ze skrótów i spersonalizowanych ustawień. Dzięki obsłudze nośników A4, A5, A5R i A6 urządzenie i-SENSYS MF832Cdw idealnie nadaje się do użytku w różnych typach małych biur.