spot_imgspot_img

Zinart uruchamia sklep internetowy

Firma Zinart, obchodząca w tym roku 30-lecie istnienia, uruchomiła z początkiem stycznia nowy sklep internetowy. Zawiera on pełną ofertę tego przedsiębiorstwa, skierowaną do drukarń offsetowych, fleksograficznych oraz cyfrowych wielkoformatowych. Sklep funkcjonuje w ramach stron internetowych firmy  i wychodzi –  jak podkreśla jej kierownictwo – naprzeciw coraz liczniejszym zapytaniom ze strony klientów z Polski i z zagranicy, zainteresowanych zakupami materiałów eksploatacyjnych i części zamiennych w trybie online. Odwiedzający witrynę klienci, poza możliwością wyboru interesującego ich asortymentu, mogą też liczyć na promocje dotyczące wybranych produktów. Funkcjonalność sklepu i dostępne tu opcje będą sukcesywnie rozbudowywane.

Zinart to istniejące od 1992 roku przedsiębiorstwo, zaopatrujące polskie i zagraniczne drukarnie w niezbędne w ich funkcjonowaniu materiały eksploatacyjne i części zamienne do maszyn. Jak podkreśla prezes zarządu Adam Zindulski, firma jest jednym z wiodących dostawców w  Polsce; stale też rośnie jej pozycja na krajowym rynku wielkoformatowego druku cyfrowego.

„Po przenosinach do nowej siedziby i zwiększeniu powierzchni magazynowo-logistycznej, postanowiliśmy zrealizować kolejny ważny krok w naszej działalności, uruchamiając sklep internetowy. Zapytania z nim związane pojawiały się coraz częściej, zwłaszcza w okresie minionych dwóch lat, gdy znacząco wzrosła rola handlu online. Zasoby sklepu, budowanego przez kilka ostatnich miesięcy, uwzględniają pełną, stale rozbudowywaną ofertę firmy Zinart. Staramy się, by wszystkie zamawiane za jego pośrednictwem produkty docierały do klientów na czas, także w tym niełatwym okresie, gdy łańcuch dostaw w skali globalnej przeżywa perturbacje. Pierwsze tygodnie jego funkcjonowania wskazują, że nasza inicjatywa spotkała się z dużym zainteresowaniem. Popularnością cieszą się też akcje promocyjne”.

Sklep został podzielony na kilka kategorii, dedykowanych strategicznym obszarom działania firmy Zinart. Są nimi: materiały eksploatacyjne do druku offsetowego; materiały eksploatacyjne do druku fleksograficznego UV; materiały i akcesoria do druku cyfrowego wielkoformatowego oraz części zamienne do maszyn offsetowych i introligatorskich.

„Ostatni z wymienionych działów funkcjonuje u nas od dawna, ale pozostawał dotychczas nieco w cieniu pozostałych – kontynuuje Adam Zindulski. –Jesteśmy bowiem znani przede wszystkim z dostarczania materiałów eksploatacyjnych, takich jak m. in. farby, płyty, obciągi, folie czy chemia drukarska. Tymczasem już od dłuższego czasu posiadamy w naszej ofercie części i akcesoria do maszyn, uwzględniające ich najważniejszych producentów. Mamy nadzieję, że dzięki sklepowi online ta część naszej działalności zostanie bardziej rozpowszechniona. Podobnie jak rozwiązania do druku fleksograficznego UV, które – z uwagi na rosnące zapotrzebowanie na opakowania i etykiety – cieszą się coraz większym zainteresowaniem klientów z Polski i zagranicy”.

Zinart to nie tylko autoryzowany dystrybutor wielu światowych marek, ale też firma świadcząca profesjonalne, branżowe doradztwo techniczne. Posiada własną mieszalnię farb, wyposażoną w najnowocześniejszy sprzęt laboratoryjny.

„Dzięki temu możemy przygotować oczekiwaną przez klienta, dostosowaną do jego potrzeb recepturę farby offsetowej czy fleksograficznej UV. Przygotowujemy też farby niskomigracyjne (LM), wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu drukarń obsługujących marki spożywcze. Nasi doradcy służą im pomocą na każdym etapie: doboru i przygotowania, wdrożenia oraz realizacji procesu drukowania. Zresztą ta kompleksowość obsługi dotyczy wszystkich oferowanych przez nas materiałów, obecnie dostępnych także online. Zapraszamy zatem do współpracy i do odwiedzin w naszym sklepie internetowym” – podsumowuje Adam Zindulski.

Źródło: Zinart

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Ecco Plus

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING