spot_imgspot_img

Więcej zamówień w firmie HEIDELBERG dzięki udanym targom drupa

Firma Heidelberg jest bardzo zadowolona z udziału w targach drupa w Düsseldorfie. Stoisko firmy cieszyło się dużym zainteresowaniem klientów z całego świata, którzy również zainwestowali w prezentowane innowacje.

Duża liczba zamówień złożonych podczas wydarzenia doprowadziła do ożywienia napływających zamówień w firmie HEIDELBERG na początku roku obrotowego 2024/2025, a w konsekwencji do wyższego wykorzystania mocy produkcyjnych. Krótki czas pracy w niemieckich zakładach zakończy się już w czerwcu 2024 roku.

Dr David Schmedding, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu w HEIDELEBRG, podczas prezentacji współpracy z Canon.

Codzienne prezentacje koncentrowały się na licznych innowacjach w druku komercyjnym i opakowaniowym, pokazując, w jaki sposób klienci mogą korzystać z najnowocześniejszych technologii, aby optymalnie wykorzystać i rozwijać swój potencjał biznesowy.

Firma zamierza wykorzystać współpracę z firmą Canon, co ogłoszonono na targach drupa, aby wykorzystać swój potencjał wzrostu w druku atramentowym. Złożono już kilkadziesiąt zamówień na nowy system atramentowy Jetfire 50 firmy. Głównym celem nowo zaprezentowanego portfolio produktów jest zaspokojenie rosnącego zapotrzebowania w sektorze akcydensów i produkcji przemysłowej opartej na technologii atramentowej. Dzięki Gallus Labelfire i Gallus One do drukowania etykiet, HEIDELBERG udowodnił już, że może dostarczać skuteczne rozwiązania atramentowe do zastosowań przemysłowych.

Zrobotyzowane rozwiązanie, które odciąża personel od ciężkiej pracy fizycznej i skutecznie rozwiązuje problem niedoboru personelu w drukarniach, spotkało się z dużym zainteresowaniem.

Zintegrowane technologie offsetowe i cyfrowe stają się coraz ważniejsze | HEIDELBERG wykorzystał również targi drupa do zaprezentowania kompleksowych rozwiązań opartych na jednym systemie obsługującym zarówno druk offsetowy, jak i cyfrowy. Możliwości te zapewniają maksymalną elastyczność i opłacalność, zwłaszcza w sektorze akcydensowym Łącząc w ten sposób swoje doświadczenie w zakresie druku offsetowego i cyfrowego, firma zapewni klientom hybrydowe rozwiązanie zapewniające optymalną efektywność kosztową w przyszłości.

W segmencie opakowań HEIDELBERG rozszerzy zakres zastosowań nowej fleksograficznej maszyny zwojowej Boardmaster o obszar elastycznego papieru (elastyczne opakowania papierowe). Ze względu na rosnące globalne zapotrzebowanie na zrównoważone, opłacalne, nadające się do recyklingu lub kompostowania opakowania, obszar „Flexible Paper” będzie się pozytywnie rozwijał.


Zobacz także: Praca ręczna należy już do przeszłości – na targach drupa 2024 firma HEIDELBERG prezentuje offsetowy druk arkuszowy na zupełnie nową skalę przemysłową pod hasłem “Unfold your Potential”. Bazując na nowej generacji Peak Performance Speedmaster XL 106, firma prezentuje wysoce zautomatyzowany lub autonomiczny, kompleksowy przepływ pracy w produkcji, odpowiednio dla druku komercyjnego, opakowań i etykiet.


Międzynarodowe umowy sprzedaży podkreślają sukces uczestnictwa w targach drupa

  • Jetfire 50 dla Schellenberg Group w Szwajcarii | Pierwsza maszyna Jetfire 50 zamówiona w firmie  HEIDELEBRG zmierza do Szwajcarii. Grupa Schellenberg inwestuje w technologię atramentową dla druku komercyjnego.
  • Versafire LV dla Solo Druck w Niemczech | Solo Druck w Kolonii zainwestował w system druku cyfrowego Versafire LV. Decydującymi czynnikami, które doprowadziły do wyboru firmy HEIDELBERG, były wyjątkowa jakość druku i płynna kontrola za pośrednictwem przepływu pracy Prinect.
  • 15 maszyn Speedmaster CX dla Zhengzhou Shengda w Chinach | Zhengzhou Shengda Group, wiodąca drukarnia internetowa w Chinach, zamówiła 15 maszyn Speedmaster CX (format 70 x 100).
  • Speedmaster XL 106 dla Aumüller Druck w Niemczech | Aumüller Druck inwestuje w najnowszą generację maszyny Speedmaster XL 106, która może pochwalić się technologią Plate to Unit i prędkością 21 000 arkuszy na godzinę.
  • Zespoły drukujące Speedmaster XL 75 i CX 75 dla Thung Hua Sinn w Tajlandii | Thung Hua Sinn, jeden z wiodących tajlandzkich producentów etykiet arkuszowych, zamówił łącznie 38 zespołów drukujących dla maszyn Speedmaster XL 75 i CX 75.
  • Boardmaster dla Southern Champion Tray w USA | Firma Southern Champion Tray podjęła decyzję o zakupie nowego fleksograficznego systemu druku zwojowego inline Boardmaster firmy HEIDELBERG.

Źródło: Heidelberg


Prenumeruj Świat Poligrafii Professional | 360 PLN/rok (brutto)
ulica, nr. posesji, nr. lokalu, kod pocztowy, miasto
Niniejszym wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie SUNNY MEDIA (wydawca czasopisma Świat Poligrafii Professional, Opakowania i Etykiety, Digital Business oraz serwisów: swiatpoligrafiipro.pl, katalog.printnews.pl, printnews.pl) zgodnie z wytycznymi zawartymi w Polityce prywatności opublikowanymi na łamach www.swiatpoligrafiipro.pl. SUNNY MEDIA informuje o możliwości wglądu i poprawiania zgromadzonych danych zgodnie z RODO.
Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Ecco Plus

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING