spot_imgspot_img

HEIDELBERG prezentuje autonomiczną drukarnię na targach drupa

Heidelberger wykorzystuje nową generację Speedmaster XL 106 o najwyższej wydajności, aby sprostać głównym wyzwaniom stojącym przed drukarniami – ogromnej presji kosztowej, oczywistemu niedoborowi siły roboczej i wykwalifikowanych pracowników oraz rosnącym wymaganiom zrównoważonego rozwoju w druku.

Praca ręczna należy już do przeszłości – na targach drupa 2024 firma HEIDELBERG prezentuje offsetowy druk arkuszowy na zupełnie nową skalę przemysłową pod hasłem “Unfold your Potential”. Bazując na nowej generacji Peak Performance Speedmaster XL 106, firma prezentuje wysoce zautomatyzowany lub autonomiczny, kompleksowy przepływ pracy w produkcji, odpowiednio dla druku komercyjnego, opakowań i etykiet.


W druku komercyjnym 98 procent ręcznych interwencji w całym łańcuchu wartości – od danych zlecenia po gotową broszurę – można wyeliminować w porównaniu z produkcją, która nie wykorzystuje funkcji Push to Stop. W druku opakowań liczne innowacje zastosowane w maszynie drukującej Speedmaster XL 106 zapewniają nawet o 20 procent wyższą ogólną wydajność, a jednocześnie zmniejszają zapotrzebowanie na siłę roboczą, ilość odpadów papierowych i zużycie energii.


Ostatecznie oznacza to niższe koszty w przeliczeniu na wydrukowany arkusz, co jest decydującym czynnikiem konkurencyjnym dla drukarni… więcej podczas prezentacji podczas drupa 2024.

Źródło: Heidelberg


Prenumeruj Świat Poligrafii Professional | 360 PLN/rok (brutto)
Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
ulica, nr. posesji, nr. lokalu, kod pocztowy, miasto
Niniejszym wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie SUNNY MEDIA (wydawca czasopisma Świat Poligrafii Professional, Opakowania i Etykiety, Digital Business oraz serwisów: swiatpoligrafiipro.pl, katalog.printnews.pl, printnews.pl) zgodnie z wytycznymi zawartymi w Polityce prywatności opublikowanymi na łamach www.swiatpoligrafiipro.pl. SUNNY MEDIA informuje o możliwości wglądu i poprawiania zgromadzonych danych zgodnie z RODO.

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Ecco Plus

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING