spot_imgspot_img

Warto wiedzieć więcej. Dołącz do badań

Wszyscy doskonale zdajemy sobie sprawę, jak istotny jest rozwój innowacyjny w przedsiębiorstwie poligraficznym. Dla wielu osób związanych z branżą offsetową lub drukującą głównie w technologii druku offsetowego, innowacja oznacza nowy lub istotnie zmodernizowany produkt oraz nowe lub istotnie zmodernizowane metody produkcji. Ostatnio pojawiły się przesłanki do ponownego zdefiniowania innowacji pod względem ich rodzaju.

Badania przeprowadzane przez Krzysztofa Stalla, doktoranta Interdyscyplinarnej Szkoły Doktorskiej Politechniki Łódzkiej, są istotne dla branży offsetowej. Poprzez ankietę dążą one do zrozumienia, w jaki sposób struktura i rozwój innowacyjny wpływają na konkurencyjność przedsiębiorstw branży druku offsetowego w Polsce. Ankieta jest anonimowa, a uzyskane wyniki nie będą w żaden sposób powiązane z konkretnymi przedsiębiorstwami.Dzięki takim badaniom i analizom można lepiej zrozumieć, jak innowacje wpływają na rozwój branży poligraficznej oraz jakie korzyści przynoszą przedsiębiorstwom w kontekście konkurencyjności i efektywności.

Zachęcamy do wypełnienia drukarnie z przeważającą technologią druku offsetowego… TUTAJ!

Źródło: MMR Group


Prenumeruj nasz Newsletter
Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Niniejszym wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie SUNNY MEDIA (wydawca czasopisma Świat Poligrafii Professional, Opakowania i Etykiety, Digital Business oraz serwisów: swiatpoligrafiipro.pl, katalog.printnews.pl, printnews.pl) zgodnie z wytycznymi zawartymi w Polityce prywatności opublikowanymi na łamach www.swiatpoligrafiipro.pl. SUNNY MEDIA informuje o możliwości wglądu i poprawiania zgromadzonych danych zgodnie z RODO.

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Ecco Plus

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING