Campaign to firma specjalizująca się  w pełnym zakresie usług marketingu bezpośredniego, która wybrała rozwiązanie japońskiego producenta – firmy Screen,  TruePress Jet 520NX, aby sprostać rozwijającemu się biznesowi druku transakcyjnego.

„Wysoka produktywność modelu 520NX, możliwość drukowania w kolorze w jednym przebiegu przy jednoczesnym korzystnym koszcie w przeliczeniu na wydrukowaną stronę sprawiają, że jest to odpowiednia maszyna do biznesu druku transakcyjnego” – mówi Michael Tigges, członek zarządu Campaign.

Niemiecki sektor druku transakcyjnego, podobnie jak na innych rozwiniętych, rynkach  zmniejsza się pod względem całkowitego wolumenu. Jest to wynik przejścia wyciągów transakcyjnych do bankowości internetowej. W rezultacie na rynku nastąpiła silna konsolidacja, zdominowana przez stosunkowo niewielką liczbę drukarni. Dzięki strategicznej inwestycji w innowacyjny druk cyfrowy, Campaign  jest jedną z firm umacniających swoją pozycję i pozyskującą więcej zleceń z rynku druków transakcyjnych.

„Niezawodność maszyny, wysoka sprawność oraz  jakość druku pomagają nam sprostać wymaganiom naszych klientów w zakresie wysokiej jakości druku w krótkim czasie”, dodaje Michael Tigges,.

Campaign, spółka zależna Bertelsmann Printing Group, od kilku lat pracuje na urządzeniach cyfrowych Screen. „Screen 520NX jest bardzo wszechstronnym systemem, umożliwiającym nam wydajne i zrównoważone drukowanie szerokiej gamy produktów” – wyjaśnia Tigges.

Główna siedziba znajduje się  w Gütersloh. To z tej lokalizacji  Campaign obsługuje klientów z różnych branż, w tym banków, firm ubezpieczeniowych, dostawców telekomunikacyjnych i energetycznych, producentów samochodów oraz międzynarodowych firm turystycznych i detalicznych. W swojej działalności koncentruje  się na zrównoważonym rozwoju. Prowadzi swoją działalność zgodnie z obowiązującymi wytycznymi ekologicznymi i kryteriami odpowiedzialności społecznej.

„Jedną z naszych mocnych stron jest  orientacja na klienta, a biorąc pod uwagę nasz potencjał a także  zdolność do zapewnienia szerokiej gamy usług i rozwiązań, spełniamy potrzeby i wymagania naszych klientów” – podsumowuje wyjaśnia Michael Tigges. 

Dystrybutorem maszyn firmy Screen na terenie Polski jest firma Reprograf-Grafikus SA.