spot_imgspot_img

The Navigator Company podnosi ceny niepowlekanego papieru bezdrzewnego w Europie o 8-15%.

Firma The Navigator Company ogłosiła dziś, że ponownie podniesie swoje ceny na niepowlekany papier bezdrzewny w Europie o 8-15%, po tym, jak w styczniu i na początku lutego wprowadziła już podwyżki cen w USA (od 6 do 9%) oraz za oceanem, a mianowicie na Bliskim Wschodzie, w Afryce Północnej i Ameryce Łacińskiej (od 7 do 10%).

Nowe ceny europejskie będą obowiązywać dla wszystkich wysyłek od 1 marca. Odzwierciedlając zmienność obecnych warunków rynkowych, The Navigator Company będzie na bieżąco korygował sytuację, a cenniki będą miały maksymalnie dwumiesięczny okres ważności. Ponadto, producent poinformował, że nie będzie w stanie utrzymać zwyczajowego czterotygodniowego wyprzedzenia dla zmian w cennikach.

Decyzja ta została podjęta ze względu na bezprecedensowe czasy, których doświadcza rynek z ciągłym wzrostem kosztów wszystkich istotnych czynników produkcji, jak również logistyki.

Spółka uważa, że działanie to jest niezbędne, aby wesprzeć długoterminową stabilność modelu biznesowego i całego łańcucha dostaw. Spółka będzie kontynuować prace nad wzmocnieniem partnerstwa z klientami, wzmacniając swoją propozycję wartości w kilku wymiarach, doceniając wsparcie udzielane przez swoją dużą i bardzo lojalną bazę klientów.

Źródło: The Navigator Company

Prenumeruj nasz Newsletter
Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Niniejszym wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie SUNNY MEDIA (wydawca czasopisma Świat Poligrafii Professional, Opakowania i Etykiety, Digital Business oraz serwisów: swiatpoligrafiipro.pl, katalog.printnews.pl, printnews.pl) zgodnie z wytycznymi zawartymi w Polityce prywatności opublikowanymi na łamach www.swiatpoligrafiipro.pl. SUNNY MEDIA informuje o możliwości wglądu i poprawiania zgromadzonych danych zgodnie z RODO.

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Ecco Plus

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING