spot_imgspot_img

Strategiczne partnerstwo między Koenig & Bauer Banknote Solutions i GIETZ

Firma Koenig & Bauer Banknote Solutions ogłosiła nawiązanie nowego strategicznego partnerstwa z firmą GIETZ w zakresie aplikacji OVD do obsługi banknotów. Cele tej nowej współpracy zostały określone we wspólnej umowie o rozwoju, w której obie strony zobowiązują się do wykorzystania swoich kompetencji i technologii w celu ulepszenia i rozwoju platform aplikacji OVD dla drukarni banknotów. Połączenie technologii, wiedzy i badań w tej dziedzinie stwarza wyjątkową okazję dla obu organizacji odkrywania nowych sposobów tworzenia wartości dla naszych zaufanych klientów przy jednoczesnym zachowaniu najwyższych standardów w zakresie zastosowań OVD, które są synonimem branży druku banknotów.

Hansjörg Gietz, właściciel i dyrektor zarządzający GIETZ, wyraził swoje podekscytowanie nowym partnerstwem: “Jesteśmy przekonani, że to partnerstwo jeszcze bardziej udoskonali dostępne rozwiązania w zakresie nakładania hologramów na banknoty, a nasi klienci znacznie skorzystają z nowych synergii”.

Eric Boissonnas, dyrektor generalny Koenig & Bauer Banknote Solutions, dodał do tego pozytywnego oświadczenia, mówiąc:

“Jesteśmy niezwykle dumni, że możemy powitać GIETZ w naszej zaufanej rodzinie partnerów i wspólnie czekamy na innowacje i nowe usługi dla naszych klientów. Partnerstwo to odzwierciedla znaczny poziom ewolucji w dziedzinie OVD i technologii folii, która będzie wymagała nowych rozwiązań aplikacyjnych w celu zwiększenia ich wartości w banknotach. Łącząc naszą wiedzę i technologię, możemy zapewnić, że nasi klienci będą mogli korzystać z platform aplikacyjnych niezbędnych do wykorzystania najnowszych osiągnięć technologii OVD.”

Nowe partnerstwo między Koenig & Bauer Banknote Solutions i GIETZ zaowocuje:

  • Wspólny rozwój zmodernizowanej maszyny aplikacyjnej NotaFoil opartej na technologii GIETZ FSA 1060 Foil Commander NOTA z autorskimi systemami kontroli, suszenia i modułowych systemów dostarczania banknotów Koenig & Bauer Banknote Solutions.
  • Firma Koenig & Bauer Banknote Solutions powierza firmie GIETZ wspólne zaprojektowanie i opracowanie pakietu modernizacji i serwisu zainstalowanych urządzeń OptiNota H.
  • Wspólny rozwój i dystrybucja szybkiej aplikacji platform, aby sprostać przyszłym potrzebom.

Technologie opracowane w ramach nowej umowy partnerskiej będą dystrybuowane na całym świecie przez Koenig & Bauer Banknote Solutions (z wyłączeniem Japonii).

Thomas Hendle, dyrektor ds. sprzedaży i dyrektor zarządzający w Koenig & Bauer Banknote Solutions, powiedział: “Współpracujemy z GIETZ, aby zmaksymalizować tworzenie wartości dla naszych klientów. Aplikacja OVD jest kluczowym elementem naszej oferty procesowej, a dzięki wspólnej eksploracji nowych podejść i technologii możemy wspierać naszych klientów w osiąganiu sukcesu.”

Źródło: Koenig & Bauer


Prenumeruj nasz Newsletter
Niniejszym wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie SUNNY MEDIA (wydawca czasopisma Świat Poligrafii Professional, Opakowania i Etykiety, Digital Business oraz serwisów: swiatpoligrafiipro.pl, katalog.printnews.pl, printnews.pl) zgodnie z wytycznymi zawartymi w Polityce prywatności opublikowanymi na łamach www.swiatpoligrafiipro.pl. SUNNY MEDIA informuje o możliwości wglądu i poprawiania zgromadzonych danych zgodnie z RODO.

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Ecco Plus

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING