spot_imgspot_img

Sattler Premium Print GmbH stawia na Heidelberga

Sattler Media Group GmbH zatrudnia ponad 500 pracowników w czterech zakładach produkcyjnych w Niemczech – Bad Oeynhausen, Hildesheim, Hornburgu i Magdeburgu. Firma wykorzystuje offset arkuszowy, rolowy i technologie druku cyfrowego do produkcji katalogów, czasopism, mailshotów i wrzutek do gazet, opisując się jako silny partner we wszystkich aspektach marketingu dialogowego cross-media. Dostarcza produkty drukowane do sprzedawców detalicznych żywności, wydawnictw, producentów mebli, branży turystycznej i firm ubezpieczeniowych.

Sattler Premium Print GmbH z siedzibą w Bad Oeynhausen jest częścią Sattler Media Group GmbH od listopada 2020 roku. To tutaj Grupa skoncentrowała swoje portfolio druków offsetowych arkuszowych. W celu zwiększenia wydajności i konkurencyjności firma zainwestowała w najnowszą technologię produkcji, modernizując w ten sposób cały proces druku offsetowego arkuszowego, od arkusza ciętego, przez rzeczywisty proces drukowania, aż po logistykę i wysyłką na paletach gotowej produkcji.

Sattler Premium Print GmbH

To główne stąd zamówienie trafiło do Heidelberger Druckmaschinen AG (Heidelberg). Zawiera ośmiokolorową maszynę offsetową Speedmaster XL 106-8-P + L najnowszej generacji, wysokowydajną składarkę Stahlfolder TH 82-P z podajnikiem PFX i P-Stackerem oraz system cięcia Polar N 137 PACE z Autotrim, z załadunkiem tylnego stołu i automatycznym obracaniem (PACE oznacza Polar Automation for Cutting Efficiency). Nowe maszyny mają zostać oddane do użytku między kwietniem a lipcem 2022 roku… więcej na WWW.

Źródło: Heidelberg

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Ecco Plus

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING