spot_imgspot_img

Poznajcie lepiej maszynę Gallus One!

- Artykuł promocyjny -

Gallus wprowadza na rynek swoją pierwszą w pełni cyfrową maszynę do druku etykiet, Gallus One, która jest przełomowym uzupełnieniem dotychczasowego portfolio konwencjonalnych i hybrydowych maszyn wąskowstegowych. Maszyna Gallus One usuwa barierę całkowitego kosztu posiadania (TCO) w cyfrowej produkcji etykiet z roli na rolę oferując najwyższy poziom automatyzacji i wykorzystując technologie oparte o rozwiązania chmurowe. Dzięki temu po raz pierwszy umożliwia drukarniom i właścicielom marek dostęp do opłacalnej i zrównoważonej produkcji cyfrowej wysokiej jakości etykiet. Gallus One może dzięki temu zrewolucjonizować branżę.

Gallus One zbudowany w oparciu o wiodącą na rynku platformę maszyny Gallus Labelmaster. To cyfrowa maszyna do druku inkjet UV etykiet o szerokości wstęgi 340 mm z roli na rolę. Gallus One wykorzystuje szereg wyjątkowych funkcji, pozwalających osiągnąć wysoki poziom automatyzacji i wydajności produkcji przy jednoczesnym zachowaniu bardzo wysokiej jakości druku w technologii inkjet UV oraz maksymalną prędkością drukowania aż 70 m/min.

Informacja…

Gallus One jest także w pełni zintegrowany z oprogramowaniem do zarządzania przepływem pracy Heidelberg Prinect. Prinect umożliwia managerom produkcji, niezależnie od skali przedsiębiorstwa, dostęp online do danych produkcyjnych w celu zapewnienia optymalnej produkcji – mogą to zrobić zdalnie w bezpiecznej sieci, z dowolnego inteligentnego urządzenia jak np. smartfon…

Współpraca Heidelberga i Gallusa – integracja z systemem zarządzania procesami produkcyjnymi Prinect | Łącząc swoje blisko stuletnie doświadczenie w wąskiej wstędze oraz nieocenioną wiedzę fachową i zasoby Heidelberga, Gallus wykorzystał mocne strony obu firm przy stworzeniu maszyny Gallus One. Laboratoria firmy Heidelberg wykorzystano do opracowania atramentów cyfrowych dla głowic drukujących Fuji Dimatix maszyny Gallus One, a także do optymalizacji sterowania głowicami drukującymi zapewniając lepszą wydajność i jakość druku. Gallus One jest także w pełni zintegrowany z oprogramowaniem do zarządzania przepływem pracy Heidelberg Prinect. Prinect umożliwia managerom produkcji, niezależnie od skali przedsiębiorstwa, dostęp online do danych produkcyjnych w celu zapewnienia optymalnej produkcji – mogą to zrobić zdalnie w bezpiecznej sieci, z dowolnego inteligentnego urządzenia jak np. smartfon…

Źródło: Heidelberg Polska


Prenumeruj Świat Poligrafii Professional | 360 PLN/rok (brutto)
ulica, nr. posesji, nr. lokalu, kod pocztowy, miasto
Niniejszym wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie SUNNY MEDIA (wydawca czasopisma Świat Poligrafii Professional, Opakowania i Etykiety, Digital Business oraz serwisów: swiatpoligrafiipro.pl, katalog.printnews.pl, printnews.pl) zgodnie z wytycznymi zawartymi w Polityce prywatności opublikowanymi na łamach www.swiatpoligrafiipro.pl. SUNNY MEDIA informuje o możliwości wglądu i poprawiania zgromadzonych danych zgodnie z RODO.

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Ecco Plus

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING