spot_imgspot_img

Podniebna premiera Canon Colorado M podczas Air Show + White UV Gel

- Artykuł promocyjny -

29 maja rozpocznie się seria pokazów lotniczych połączonych z prezentacją najnowszych osiągnięć technologicznych w druku. Organizatorem jest Smart LFP wraz z firmą Canon. Wydarzenie odbędzie się w pięciu lokalizacjach: 29-30 maja w Olsztynie, Toruniu (1-2 czerwca), Warszawie (5-6 czerwca), Krakowie (14 czerwca) i Wrocławiu (16 czerwca).

Jak zapowiada organizator, podczas AirShow & White UVgel odbędą się pokazy druku na ploterze Canon Colorado M, merytoryczne prelekcje nt. technologii UVgel, będzie można wziąć też udział w indywidualnych rozmowach handlowo-biznesowych, a dla chętnych dostępne będą atrakcje lotnicze. W trakcie eventu będzie można również skonfigurować zdalnie podstawową wersję modelu plotera Canon Colorado, w zależności od indywidualnych potrzeb.

Canon Seria Colorado M – większa wydajność, dzięki inteligentnej inwestycji | Czas eventu nie jest przypadkowy – zbiega się z premierą nowego modelu plotera Canon Colorado serii M, który jest dostępny w 5 kolorowej konfiguracji kolorystycznej CMYK + W, i jest modułowym, atrakcyjnym finansowo rozwiązaniem dla druku wielkoformatowego. Ploter obsługuje nośniki z rolki o długości 1,6 m i umożliwia bardzo wydajną pracę z zachowaniem wyjątkowej jakości i posiada imponujący zakres zastosowań.

Urządzenie zaprojektowano także z myślą o oszczędnościach w użytkowaniu dzięki małemu zużyciu atramentu i energii. Co najważniejsze, możliwe są łatwe modernizacje u klienta, które pozwalają rozbudowywać system w miarę rozwoju firmy. Podczas wydarzenia, po raz pierwszy zostanie zaprezentowany kolor biały w technologii UVGel, który umożliwia 3 razy szybsze drukowanie niż porównywalne technologie.

Plotery Colorado to od lat uznana marka w świecie druku wielkoformatowego. Użytkownicy cenią sobie wysoką wydajność i niskie koszty eksploatacji, a finalnym potwierdzeniem są liczne branżowe wyróżnienia. Teraz, Colorado M wykorzystuje także biały atrament, który pozwala na 3 razy szybsze drukowanie niż porównywalne urządzenia rolowe, drukujące kolorem białym. Co więcej, urządzenia z serii Colorado posiadają modularny projekt, ułatwiający zmianę konfiguracji w zależności od potrzeb drukarni, drukują produkcyjne aplikacje, ale również te, które są unikalne i wyjątkowe. Urządzenia z natury są zrównoważone środowiskowo, konstrukcja jest dopasowana do długoletniej eksploatacji, zużycie energii jest zminimalizowane a wykorzystana technologia atramentowa nie zawiera VOC i jest bezinwazyjna dla zdrowia – mówi Tomasz Miękus, Product Manager, Canon Polska.

Mając na uwadze potrzeby naszych klientów wypracowujemy optymalne rozwiązania dla rozwoju ich biznesu. W naszej działalności kierujemy się zasadami odpowiedzialnego biznesu, dlatego tak ważny jest dla nas fakt, że technologia UVgel pozwala na zużycie o 40% mniej atramentu w porównaniu z atramentami lateksowymi lub opartymi na rozpuszczalnikach ekologicznych. Dodatkowo proces utwardzania odbywa się w niskiej temperaturze za pomocą diod LED, co znacznie zmniejsza zużycie energii – mówi Paweł Kujawa, Product Manager, Smart LFP.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, ale organizatorzy podkreślają, że liczba miejsc na każde spotkanie jest limitowana. Aby wziąć udział w premierze nowego modelu plotera Canon z serii Colorado M, zachęcamy do rejestracji pod linkiem.

Źródło: Canon


Prenumeruj nasz Newsletter
Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Niniejszym wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie SUNNY MEDIA (wydawca czasopisma Świat Poligrafii Professional, Opakowania i Etykiety, Digital Business oraz serwisów: swiatpoligrafiipro.pl, katalog.printnews.pl, printnews.pl) zgodnie z wytycznymi zawartymi w Polityce prywatności opublikowanymi na łamach www.swiatpoligrafiipro.pl. SUNNY MEDIA informuje o możliwości wglądu i poprawiania zgromadzonych danych zgodnie z RODO.

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Ecco Plus

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING