Kilka dni temu do naszej redakcji dotarła książka pod tytułem „O produkcji opakowań farmaceutycznych i nie tylko…”, której autorem jest Ryszard Wielgos. Publikacja została wydana przez drukarnię Intrograf z Lublina.

Książka, która jest podsumowaniem 10 lat Akademii Poligrafii, projektu prowadzonego przez drukarnię, którego celem jest bieżąca wymiana wiedzy i doświadczeń z zakresu produkcji opakowań kartonowych i ulotek  farmaceutycznych oraz szeroko rozumianej poligrafii.

Tematy poruszone w książce pochodzą z praktycznych aspektów współpracy i pozwalają na dobre zrozumieć wzajemne potrzeby zarówno drukarni jak i jej klientów. Niezwykle ciekawe opracowanie, z pokaźną dawką wiedzy i informacji. Polecamy wszystkim tym, którzy poszukują odpowiedzi na wiele pytań, dotyczących bezpośrednio produkcji opakowań.

O autorze:

Ryszard Wielgos, z zawodu drukarz – maszynista offsetowy z doświadczeniem bezpośredniej obsługi maszyn drukujących. Z wyksztalcenia inżynier poligraf. Absolwent Instytutu Poligrafii Politechniki Warszawskiej.