Po raz pierwszy na targach RemaDays odbędzie się Interactive Wrapping Challenge™, autorskie wydarzenie zorganizowane przez firmę IMPRINTA, które angażuje uczestników w trzech wymiarach.
IMPRINTA – Właściwy wybór | IMPRINTA to autoryzowany dystrybutor urządzeń marki HP, w tym z serii HP Page Wide XL PRO oraz HP Latex. Firma zyskała uznanie dzięki profesjonalnej obsłudze klienta oraz zaangażowaniu, co pozwoliło jej umocnić pozycję zaufanego partnera w branży poligraficznej. Jej misją jest dostarczanie innowacyjnych rozwiązań technologicznych i wsparcia dla klientów, co przyczynia się do ich rozwoju i efektywności.
W ramach edukacji rynku, IMPRINTA organizuje szkolenia m.in. w ubiegłym roku odbyło się Wrap Business Masterclass™, które składało się teoretycznych wykładów, jak i praktycznych warsztatów, pozwalając uczestnikom na kompleksowe poznanie procesu rozwoju biznesu w dynamicznie rosnącej niszy wrappingu.
Nowy wymiar targów – interaktywne zaangażowanie | W roku 2026 IMPRINTA zaskoczy wszystkich organizując Interactive Wrapping Challenge™ podczas RemaDays – największych targów poligraficznych w Polsce.
Wydarzenie to składać się będzie z trzech ekscytujących wyzwań, które odwiedzający będę mieli okazję zobaczyć na stoisku F2.12.
WYZWANIE #1 – Rywalizacja w oklejaniu motocykla
Pierwsze wyzwanie to ekscytująca rywalizacja absolwentów szkolenia Wrap Business Masterclass™, którzy zmierzą się w oklejaniu wybranego elementu motocykla. Warto przyjrzeć się i zobaczyć, kto zostanie zwycięzcą.
Kiedy? Rywalizacja odbędzie się pierwszego dnia targów w południe.
WYZWANIE #2 – Challenge dla Radosława Hutnika
Druga atrakcja to wyzwanie dla znanego eksperta w aplikacjach motocykli, Radosława Hutnika. Tym razem znany mistrz wrappingu małych elementów, dostanie tajemniczy obiekt do oklejania. Jak sobie z nim poradzi? Musicie to zobaczyć!
Kiedy? Drugi dzień targów.
WYZWANIE #3 – Twórz z nami nowe!
Trzecie wyzwanie odbywa się codziennie dla wszystkich odwiedzających stoisko IMPRINTA. W porannych godzinach uczestnicy będą mogli wziąć udział w oklejaniu stoiska z wykorzystaniem wyjątkowego materiału od Lambdy. To super okazja na zdobycie atrakcyjnych nagród.
Jak wziąć udział? Wystarczy stawić się ze swoją wizytówką na stoisko podczas targów do godziny 10:30 i wziąć udział w dekorowaniu przestrzeni Interactive Wrapping Challenge™.

Jak komentuje Joanna Perdoch, dyrektor operacyjna IMPRINTY, „RemaDays to doskonała okazja, aby odkryć innowacje i inspiracje w świecie poligrafii. Dlatego też postanowiliśmy zorganizować wyjątkowe wydarzenie towarzyszące targom, aby jeszcze bardziej zaangażować odwiedzających i pobudzić do nieszablonowego działania na konkurencyjnym rynku druku. Oprócz autorskiego wydarzenia Interactive Wrapping Challenge™ przygotowaliśmy szereg atrakcji m.in. spersonalizowane motocykle, czy olbrzymi księżyc, na tle którego będzie można sobie zrobić niezapomniane zdjęcie, a co więcej, mamy wyjątkową ofertę na urządzenia dla osób, które nas odwiedzą.”
Paweł Klajn, Koordynator Centrum Technologii i Aplikacji IMPRINTA dodaje „Serdecznie zachęcam także do udziału w naszej prelekcji, która odbędzie się drugiego dnia RemaCongress o godzinie 12:30. Razem ze specjalnie zaproszonym gościem – Radosławem Hutnikiem, użytkownikiem technologii HP LATEX zdradzimy kulisy rozwoju urządzeń IV generacji.”
Aby zdobyć bilety na targi RemaDays należy zarejestrować się na stronie organizatora: https://remadays.com/rejestracja lub zgłosić się do IMPRINTY.
Źródło: Imprinta
































