spot_imgspot_img

Match Graphics pierwszym klientem RotaJET w Azji

Koenig & Bauer ogłosił, że firma Match Graphics została pierwszym klientem RotaJET w Azji, a kompleksowa umowa sprzedaży i serwisu rozpoczyna się w grudniu 2024 r. Rodzinna firma Match Graphics, największy dostawca druków na papier dekoracyjny w Indiach, zainwestowała w wysokonakładową cyfrową maszynę drukarską firmy Koenig & Bauer, aby otworzyć nieskończone nowe możliwości zastosowań i personalizacji, oprócz tradycyjnej działalności związanej z drukiem wklęsłym.

Firma Match Graphics z siedzibą w Ahmedabad w stanie Gujarat jest liderem na rynku w produkcji, dostawie i eksporcie papierów dekoracyjnych dla przemysłu laminatów i paneli w Indiach. Firma stworzyła dla siebie niszę w oparciu o postęp technologiczny, wyjątkową jakość i niezrównany asortyment produktów.

Ostateczna decyzja dotycząca RotaJET została podjęta w ścisłej współpracy z lokalnym przedstawicielem firmy Koenig & Bauer z Indo Polygraph Machinery w Indiach. Oprócz sprzedaży maszyn współpraca obejmuje również kompleksową umowę serwisową, w ramach której Match Graphics korzysta ze zdalnego wsparcia technicznego i serwisowego całodobowego, każdego dnia w roku. Stanowi kolejny przykład tego, jak firma Match Graphics konsekwentnie ewoluowała, aby pozostać liderem rynku i wdrożyć innowacje, które pomogły zmienić sposób myślenia w branży.

Obecnie Match Graphics ma pod swoją parasolką cztery marki – Natural Décor, Vogue, LINO i ECO-MG. Marki te produkują do 2000 ton metrycznych miesięcznie, co obejmuje zadrukowany papier dekoracyjny o gramaturze od 55 g/m2 do 80 g/m² w przedziale rozmiarów 1250 mm i 1850 mm. Centra wystawowe znajdują się w Ahmedabadzie i Delhi.

Źródło: Koenig & Bauer


Prenumeruj Świat Poligrafii Professional | 360 PLN/rok (brutto)
Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
ulica, nr. posesji, nr. lokalu, kod pocztowy, miasto
Niniejszym wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie SUNNY MEDIA (wydawca czasopisma Świat Poligrafii Professional, Opakowania i Etykiety, Digital Business oraz serwisów: swiatpoligrafiipro.pl, katalog.printnews.pl, printnews.pl) zgodnie z wytycznymi zawartymi w Polityce prywatności opublikowanymi na łamach www.swiatpoligrafiipro.pl. SUNNY MEDIA informuje o możliwości wglądu i poprawiania zgromadzonych danych zgodnie z RODO.

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Ecco Plus

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING