spot_imgspot_img

Drupa zaplanowana na 2024 rok

W 2024 roku międzynarodowa branża poligraficzna i opakowaniowa ponownie spotka się na drupa, wiodących na świecie targach technologii drukarskich. Już teraz wystawcy mogą rejestrować się online, aby zaprezentować swoje innowacje w Düsseldorfie, w Niemczech, w dniach od 28 maja do 7 czerwca 2024 roku. Termin zgłoszeń upływa 31 października 2022 r.

“Targi drupa to globalne miejsce spotkań branży, prezentujące innowacje i trendy” – podkreśla Erhard Wienkamp, dyrektor zarządzający Messe Düsseldorf. “Tutaj przekonamy się, jaki wpływ na procesy, produkty, modele biznesowe i przyszłość stale ewoluującej branży będą miały mega trendy – zrównoważony rozwój i cyfryzacja”.

Erhard Wienkamp

Skupienie się na tematach przyszłości | Targi drupa zaprezentują najnowocześniejsze technologie wzdłuż całego łańcucha wartości przemysłu, ze szczególnym naciskiem na technologie przyszłości i technologie międzybranżowe. W tym kontekście tematy takie, jak gospodarka cyrkulacyjna, automatyzacja, druk/wykończenie 4.0, sztuczna inteligencja, gospodarka platformowa i łączność będą odgrywać główną rolę w programie konferencji i na forach specjalnych.

Nowy key visual i nowe roszczenia | Targi drupa 2024 prezentują się w nowej, dynamicznej odsłonie, która ma być początkiem zgłoszeń wystawców.

Sabine Geldermann

“Nowy motion design naszego key visuala łączy klasyczny projekt graficzny z najnowocześniejszą technologią cyfrową i jest synonimem dynamizmu, ruchu, a w szczególności wody, jako najważniejszego zasobu na naszej planecie” – wyjaśnia Sabine Geldermann, dyrektor ds. technologii druku Messe Düsseldorf. “Symbolizuje również najważniejsze tematy: cyfryzację i zrównoważony rozwój, które napędzają przemysł drukarski i opakowaniowy, stawiają przed nim nowe wyzwania, ale również oferują doskonałe możliwości.

Międzynarodowe twarze reprezentują grupę docelową targów drupa, która cieszy się na możliwość nawiązania kontaktów w fascynującej atmosferze charakteryzującej się różnorodnością. Organiczne struktury symbolizują estetykę, design i piękno natury. Nowe hasło “tworzymy przyszłość” podkreśla wyraźne zobowiązanie społeczności do wspólnego i proaktywnego udziału w ciągłym rozwoju i projektowaniu branży. Ponadto reprezentuje ono liderów myśli oraz wysokiej jakości transfer wiedzy.”

Nowa broszura dla wystawców wyprodukowana w sposób zrównoważony | Targi drupa są równie mocno zaangażowane w temat zrównoważonego rozwoju – co z powodzeniem znalazło odzwierciedlenie w nowej broszurze wystawców. Przy użyciu najnowocześniejszych technologii oraz przyjaznych dla środowiska zasobów, broszura ta została wyprodukowana w sposób zrównoważony i neutralny dla klimatu. Wersja cyfrowa jest już dostępna na stronie www.

Fora do interakcji i dialogu | Podczas targów drupa 2024 po raz kolejny planowany jest program wykładów prowadzonych przez najlepszych międzynarodowych prelegentów, oferujących cenną wiedzę, która pozwoli zachować konkurencyjność. Na targach drupa cube oraz w różnych punktach kontaktowych koncentrujących się na segmentach Packaging, Textile i Sustainability uczestnicy uzyskają szczegółowy wgląd w istotne tematy i impulsy dla potencjału wzrostu, jak również dalszego rozwoju swoich modeli biznesowych. Start-upy będą gościć na targach “dna – drupa next age”, wykorzystując tę okazję do zaprezentowania swoich innowacyjnych usług i pomysłów wysoce międzynarodowej i zainteresowanej publiczności.

Źródło: Messe Düsseldorf GmbH 

Prenumeruj nasz Newsletter
Niniejszym wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie SUNNY MEDIA (wydawca czasopisma Świat Poligrafii Professional, Opakowania i Etykiety, Digital Business oraz serwisów: swiatpoligrafiipro.pl, katalog.printnews.pl, printnews.pl) zgodnie z wytycznymi zawartymi w Polityce prywatności opublikowanymi na łamach www.swiatpoligrafiipro.pl. SUNNY MEDIA informuje o możliwości wglądu i poprawiania zgromadzonych danych zgodnie z RODO.

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Ecco Plus

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING