spot_imgspot_img

Po raz pierwszy w Nadarzynie

Trwają targi Warsaw Print Tech Expo. Jeszcze dzisiaj w środę i jutro w czwartek. Kilkadziesiąt firm „wystawców”, nie jest pokaźną ilością przy pierwszej edycji. Jednak i tutaj można znaleźć kilka ciekawych tematów. I chociaż frekwencja zwiedzających pierwszego dnia nie była duża, widać było, że niektóre tematy przyciągały wzrok.

Dla nas niezwykle ciekawą jest znacznie rozszerzona oferta zaprezentowana przez PWPW, bo jak się okazuje, także ta firma posiada coś do zaoferowania… poza standardowymi banknotami. Ale o tym, na pewno przeczytacie w najbliższym wydaniu czasopisma Świat Poligrafii Professional. Tymczasem, poniżej prezentujemy krótki fotoreportaż z dnia pierwszego, a właściwie naszej krótkiej wizyty. Swoją drogą, jak miło spotkać się z osobami, z którymi dawno się nie widzieliśmy… Drugiego dnia też będziemy…


Prenumeruj nasz Newsletter
Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Niniejszym wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie SUNNY MEDIA (wydawca czasopisma Świat Poligrafii Professional, Opakowania i Etykiety, Digital Business oraz serwisów: swiatpoligrafiipro.pl, katalog.printnews.pl, printnews.pl) zgodnie z wytycznymi zawartymi w Polityce prywatności opublikowanymi na łamach www.swiatpoligrafiipro.pl. SUNNY MEDIA informuje o możliwości wglądu i poprawiania zgromadzonych danych zgodnie z RODO.

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Ecco Plus

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING