spot_imgspot_img

Koenig & Bauer Durst VariJET 106 debiutuje publicznie na targach drupa

Koenig & Bauer Durst na swoim stoisku (A-31-1, hala 16) na targach drupa w Dusseldorfie w Niemczech prezentuje ważne postępy dzięki swoim systemom druku cyfrowego i usługom oprogramowania na rynkach opakowań składanych i tektury falistej. Jednoprzebiegowa prasa VariJET 106, w której zastosowano sprawdzoną na rynku technologię opracowaną przez firmy Durst i Koenig & Bauer, ma swój publiczny debiut na wystawie wraz z regularnymi demonstracjami przebiegu produkcyjnego.

Odwiedzający stoisko mogą zabrać ze sobą różnorodne próbki druków ze stoiska Koenig & Bauer Durst. Należą do nich zastosowania dla rynków takich jak farmaceutyki, produkty zdrowotne i kosmetyczne, a także żywność i napoje. Na targach drupa VariJET106 firmy Koenig & Bauer Durst jest zaprezentowany w konfiguracji hybrydowej połączonej z uznaną w branży technologią i przepływem pracy maszyny offsetowej Rapida firmy Koenig & Bauer. Przez cały program odbywa się wiele serii produkcyjnych. Na sąsiednim stoisku firmy Koenig & Bauer prezentowane są także na żywo najnowocześniejsze technologie sztancowania i składania.

Sprawdzona na rynku Delta SPC 130 stosowana na rynkach tektury falistej – kolejny członek rodziny w ofercie jednoprzebiegowych cyfrowych maszyn arkuszowych firmy Koenig & Bauer Durst – również jest ważnym przedmiotem zainteresowania targów drupa. Na stanowisku jest ustawiona stacja kontrolna, która demonstruje, jak Delta SPC 130 działa w środowisku produkcyjnym wykorzystującym Durst Workflow i Durst Analytics.

Systemy Delta SPC 130 i VariJET 106 firmy Koenig & Bauer Durst prezentowane są w codziennych pokazach w języku angielskim o 11:45 i 14:45. Odbywają się również pokazy produkcji pudeł składanych wspólnie z firmą Koenig & Bauer przy użyciu maszyny VariJET 106 o godzinie 10:45 i 16:30 w języku angielskim oraz o 14:00 w języku niemieckim.

Prezentowane są nowatorskie rozwiązania w branży, takie jak ogłoszenie druku na podłożach głównie brązowych przy użyciu cyfrowej bieli na bazie wody. Koenig & Bauer Durst jest pierwszą firmą na świecie oferującą biały atrament cyfrowy do podłoży z tektury falistej w podstawowych opakowaniach żywności. Stwarza to nowe możliwości w zakresie opakowań, na przykład drukowania na gładkich brązowych lub białych arkuszach niższej jakości.

Wszystkie maszyny Koenig & Bauer Durst wykorzystują wodne atramenty i powłoki dopuszczone do kontaktu z żywnością, które spełniają wszystkie wymogi prawne.

Źródło: Koenig & Bauer


Prenumeruj Świat Poligrafii Professional | 360 PLN/rok (brutto)
Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
ulica, nr. posesji, nr. lokalu, kod pocztowy, miasto
Niniejszym wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie SUNNY MEDIA (wydawca czasopisma Świat Poligrafii Professional, Opakowania i Etykiety, Digital Business oraz serwisów: swiatpoligrafiipro.pl, katalog.printnews.pl, printnews.pl) zgodnie z wytycznymi zawartymi w Polityce prywatności opublikowanymi na łamach www.swiatpoligrafiipro.pl. SUNNY MEDIA informuje o możliwości wglądu i poprawiania zgromadzonych danych zgodnie z RODO.

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Ecco Plus

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING