spot_imgspot_img

Grafotronic ASPIRE w Warszawie

- Artykuł promocyjny -

Grafotronic ASPIRE łączy wszystkich wiodących graczy w branży druku cyfrowego, przepływu pracy i wykańczania – i robi to w zupełnie nowy sposób. Dołącz w Warszawie 24 i 25 maja i spotkaj się z Domino Europe, Durst Group AG, HP Indigo EMEA, Konica Minolta Europe, Screen GP Europe i Xeikon HQ. Ponadto dowiesz o wszystkich planowanych nowościach na Label Expo, a Grafotronic ujawni nie mniej niż 10 nowych maszyn, które zostaną zaprezentowane na LabelExpo – dwie z nich są już na Grafotronic ASPIRE.

ASPIRE to wydarzenie speed-dating, w którym zorganizujemy Twój dzień, dzięki czemu otrzymasz prywatne sesje ze wszystkimi dużymi producentami drukarek cyfrowych – w ciągu jednego dnia.

Weź udział w sesjach prywatnych, 6 x 20 minut, z wiodącymi ekspertami branżowymi Ruud Bos, OEM Manager Europe Domino Digital Printing Solutions, Thomas Macina, Global Sales Manager DURST Labels & Flexible Packaging, Yael Barak, HP Indigo EMEA Labels Product Manager, Carsten Bamberg, Business Development Manager Konica Minolta Europe, Carlo Sammarco, Business Development Director Screen GP Europe oraz Hans Gerinckx, Global VP Sales Labels & Packaging Xeikon.

Pomiędzy sesjami prywatnymi zapraszamy do spaceru po naszym salonie i zapoznania się z najnowszymi wiadomościami z CERM, Dreyer Kliche, ESKO, Foilco, GEW i LabelHub.

Grafotronic dwa razy dziennie zademonstruje nowy, rewolucyjny pakiet automatyzacji oparty na sztucznej inteligencji – Grafotronic IQ – który umożliwia modułowemu systemowi konwersji Grafotronic DCL autonomiczną zmianę zadań, automatycznie obsługując wszystkie ustawienia zadania.

Ponadto dwa razy dziennie Grafotronic zademonstruje na żywo najnowszą ofertę uszlachetniania, w tym nowe moduły HAPT, a także nowy cyfrowy system uszlechetniania HAPTIC opracowany we współpracy z Kurzem. Po normalnych godzinach otwarcia (09:00 – 17:00) Grafotronic będzie gospodarzem wydarzeń społecznościowych na miejscu.

Zarejestruj się i uzyskaj swój własny prywatny program na dany dzień, w tym zarezerwowane prywatne sesje z kierownictwem Domino, Durst, HP Indigo, Konica Minolta, Screen i Xeikon.

Źródło: Grafotronic


ZAGLĄDAJ DO NASZEGO KALENDARZA


Prenumeruj Świat Poligrafii Professional | 360 PLN/rok (brutto)
Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
ulica, nr. posesji, nr. lokalu, kod pocztowy, miasto
Niniejszym wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie SUNNY MEDIA (wydawca czasopisma Świat Poligrafii Professional, Opakowania i Etykiety, Digital Business oraz serwisów: swiatpoligrafiipro.pl, katalog.printnews.pl, printnews.pl) zgodnie z wytycznymi zawartymi w Polityce prywatności opublikowanymi na łamach www.swiatpoligrafiipro.pl. SUNNY MEDIA informuje o możliwości wglądu i poprawiania zgromadzonych danych zgodnie z RODO.

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Ecco Plus

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING