spot_imgspot_img

Fujifilm i Barberán z przyjemnością potwierdzają pierwszą globalną sprzedaż jednoprzebiegowego rozwiązania do druku atramentowego serii HS 

Fujifilm i Barberán z przyjemnością potwierdzają pierwszą globalną sprzedaż jednoprzebiegowego rozwiązania do druku atramentowego serii HS dla rynku oznakowań i wyświetlaczy, co zostało osiągnięte 30 maja na stoisku Barberán drupa.

Linney, założona w 1851 roku, to agencja marketingu kreatywnego oferująca pełen zakres usług, zatrudniająca ponad 1200 pracowników, oferująca klientom pełne spektrum usług cyfrowych wraz z produkcją drukowaną. Charles Linney, dyrektor firmy i członek szóstego pokolenia rodziny Linney pracującego w tej branży, uważa tę inwestycję za niezwykle znaczącą:

David Burton, CCO, Fujifilm Wide Format Inkjet Systems, mówi: „Zbliżamy się do 175. rocznicy powstania firmy i jesteśmy zachwyceni faktem, że Linney, nasz partner w dziedzinie druku wielkoformatowego od ponad dziesięciu lat, zdecydowała się zainwestować w serię HS . Z niecierpliwością czekamy na jeszcze bliższą współpracę w nadchodzących latach, ponieważ będziemy z nimi współpracować przy dalszym rozwoju firmy”.

O serii HS | Technologia jednoprzebiegowego druku atramentowego serii Fujifilm HS reprezentuje następną generację na rynku grafiki wyświetlaczowej. Łącząc precyzyjną inżynierię Barberána z mistrzostwem Fujifilm w zakresie chemii atramentu i technologii druku atramentowego, seria ta może zaoferować prędkość druku przekraczającą 6000 m 2 na godzinę przy wyjątkowym poziomie jakości. Seria oferuje również niezrównaną modułowość, przy czym każda prasa jest dostosowana do indywidualnych potrzeb i starannie skonfigurowana, aby osiągnąć optymalne wyniki dla konkretnych potrzeb biznesowych.

Źródło: Fujifilm


Prenumeruj Świat Poligrafii Professional | 360 PLN/rok (brutto)
ulica, nr. posesji, nr. lokalu, kod pocztowy, miasto
Niniejszym wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie SUNNY MEDIA (wydawca czasopisma Świat Poligrafii Professional, Opakowania i Etykiety, Digital Business oraz serwisów: swiatpoligrafiipro.pl, katalog.printnews.pl, printnews.pl) zgodnie z wytycznymi zawartymi w Polityce prywatności opublikowanymi na łamach www.swiatpoligrafiipro.pl. SUNNY MEDIA informuje o możliwości wglądu i poprawiania zgromadzonych danych zgodnie z RODO.

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Ecco Plus

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING