spot_imgspot_img

Epson zaprezentował dwie nowe drukarki etykiet kolorowych na żądanie

Epson zaprezentował dwie nowe drukarki etykiet kolorowych na żądanie ColorWorks C4000e. Te modele uzupełniają ofertę producenta w zakresie tej klasy urządzeń, oferując elastyczne, szybkie i ekonomiczne drukowanie etykiet dla różnej wielkości firm z wielu branż.

Dzięki niewielkim rozmiarom ColorWorks C4000e świetnie sprawdzają się w instalacjach biurkowych w małych firmach o ograniczonej przestrzeni. Są idealne dla przedsiębiorstw działających w branży żywności i napojów, chemicznych i farmaceutycznych czy w firmach sprzedających bilety. Drukarki produkują wysokiej jakości etykiety bezpośrednio w siedzibie przedsiębiorstw w małych i średnich nakładach, adekwatnie do bieżących potrzeb.

Z oferty można wybrać modele z czarnym atramentem matowym lub błyszczącym, dzięki którym – niezależnie od nośnika, z którego skorzystają – użytkownicy mogą uzyskać wyraźny czarny tekst i bogate w szczegóły obrazy. Model z czarnym atramentem matowym pozwala uzyskać ciemniejszą czerń na nośnikach matowych oraz bogatszy obraz na nośnikach zwykłych. Z kolei wersją z czernią w wersji błyszczącej tworzy wysokiej jakości wydruki na wielu różnych podłożach. Najlepsze rezultaty można uzyskać tu przy użyciu nośników syntetycznych i błyszczących. W obu modelach stosowane są te same tusze barwne: cyjan, purpurowy i żółty.

Urządzenia z serii Epson C4000e zaprojektowano z wykorzystaniem nagradzanej technologii Precision Core – dzięki temu zapewniają one druk etykiet w wysokiej rozdzielczości o doskonałej jakości. Funkcja odwzorowywania kolorów (profil ICC i narzędzie do dopasowania kolorów spotowych) pozwala osiągać imponujące efekty. Dzięki pojedynczym wkładom z atramentem pigmentowym można tworzyć szybkoschnące, bardzo szczegółowe etykiety odporne na rozmazywanie, działanie wody i blaknięcie.

Seria C4000e oferuje szereg łatwych w obsłudze funkcji i ulepszone opcje łączności, co zapewnia większą elastyczność drukowania. Zestawy SDK dla systemów iOS oraz Android (dostarczane przez firmę Epson) umożliwiają proste i intuicyjne drukowanie z tabletów, a narzędzia integracyjne pozwalają szybko i łatwo drukować na żądanie używając zmiennych danych. To sprawia, że integracja nowych urządzeń oraz łączność z nimi jest niezwykle prosta. Są one także wyposażone w sterowniki wspierające środowiska ESC Label, Linux i Mac.

Opcjonalnie dostępny jest również klucz sprzętowy Wi-Fi, który umożliwia bezpieczne drukowanie z dowolnego miejsca, o dowolnym czasie. Prosty interfejs sieciowy ułatwia zdalną konfigurację, konserwację i monitorowanie, a także zarządzanie flotą urządzeń.
Drukarka jest też wyposażona w duży (2,7-calowy) wyświetlacz LCD, który niezwykle ułatwia obsługę urządzenia, oraz automatyczną gilotynę, którą użytkownik może wymienić samodzielnie bez konieczności wizyty serwisanta.

Dla pełnego komfortu użytkowania – w ramach gwarancji/CoverPlus, zgodnie z zasadami uczciwego użytkowania – firma Epson pokrywa wszelkie koszty napraw (w tym głowicy drukującej).

„Drukarki C4000e to duży krok naprzód z dwóch powodów” – powiedział Grzegorz Moch, Account Manager BS w Epson Europe. „Po pierwsze, te urządzenia spełniają oczekiwania rynku w zakresie instalacji biurkowej, zapewniającej proste i niezawodne drukowanie etykiet w wysokiej jakości. Po drugie, dzięki ich wprowadzeniu firma Epson oferuje teraz rozwiązanie do drukowania etykiet na żądanie dla firm różnych typów i o różnej wielkości”.

Urządzenia ColorWorks CW-C4000e(Bk) i CW-C4000e(Mk) trafią do sprzedaży na wiosnę 2022 r.

Źródło: Epson

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Ecco Plus

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING