Drukarki DTG/DTF Ricoh na Targach RemaDays!

- Reklama -

W dniach 1-3 lutego na Targach RemaDays zaprezentowane zostaną urządzenia, które nie powinny umknąć uwagi firmom poszukującym trwałych i wydajnych drukarek do gotowych tekstyliów, wyróżniających się wszechstronną funkcjonalnością, gwarantujących bardzo dobre odwzorowanie kolorystyczne jak również łączących w sobie możliwości druku DTG i DTF! Te premierowe w Polsce produkty, pozwolą uruchomić lub rozwinąć spersonalizowany druku na odzieży i usługi druku na żądanie!

Model podstawowy RICOH Ri 100 dzięki niskiej cenie i łatwej w obsłudze konstrukcji, ułatwi rozpoczęcie przygody z drukiem DTG. Błyskawicznie pozwoli uruchomić usługę drukowania koszulek na zamówienie. Nie trzeba mieć wcześniejszego doświadczenia, aby bezpiecznie i łatwo stworzyć pięknie zadrukowane produkty na jasnych/białych tekstyliach. Poszerzenie zakresu działalności w druku tekstylnym/reklamowym za pomocą jednego urządzenia jeszcze nigdy nie było tak łatwe!

Bardziej rozbudowane modele Ri 1000 i Ri 2000 to idealna opcja dla usługodawców druku o średnich potrzebach produkcyjnych. Obie drukarki są doskonałym połączeniem inteligentnej technologii, dużej prędkości druku i wysokiej jakości. Co najważniejsze z punktu widzenia dzisiejszych oczekiwań rynku, oba urządzenia łączą w sobie możliwości druku w technologii zarówno DTG, jak i DTF. Drukarki serii Ri1000/2000 drukujące w trybie DTF to idealna opcja do umieszczania nadruków na różnego rodzaju materiałach, w trudno dostępnych miejscach, jak ramię bluzy, kaptur, parasolka a także możliwość wydrukowania wielu motywów na jednym arkuszu!

Stoisko Akonda Tex i Akonda będzie największym z dotychczasowych w historii udziału firm w targach RemaDays. Na ponad 100m2 zaprezentowane będą urządzenia o bardzo różnorodnym zastosowaniu, z kilkoma premierami – maszyną HEAD-ONE do produkcji główek kalendarzy, sztancą rotacyjną iEcho MCT czy foliarko-złociarką firmy SUNFUNG. Dla uzupełnienia oferty do produkcji kalendarzy trójdzielnych na stoisku będzie automat CAL-ONE 1000 i półautomat CAL-ONE mini. Nie zabraknie flagowego plotera iEcho w dwóch różnych rozmiarach, multi-finishera Ausjetech i wspomnianych premierowych drukarek do druku na tekstyliach firmy Ricoh.

Źródło: Akonda


Prenumeruj nasz Newsletter
Niniejszym wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie SUNNY MEDIA (wydawca czasopisma Świat Poligrafii Professional, Opakowania i Etykiety, Digital Business oraz serwisów: swiatpoligrafiipro.pl, katalog.printnews.pl, printnews.pl) zgodnie z wytycznymi zawartymi w Polityce prywatności opublikowanymi na łamach www.swiatpoligrafiipro.pl. SUNNY MEDIA informuje o możliwości wglądu i poprawiania zgromadzonych danych zgodnie z RODO.
Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

Opakowania i etykiety

spot_img
spot_img
spot_img

Ankieta

Zapraszamy do udziału w ankietach przygotowanych przez naszą redakcję. Zawsze warto wiedzieć więcej. Wyniki prezentowanych ankiet są publikowane na WWW lub w czasopiśmie Świat Poligrafii Professional.

Dziękujemy za Twój czas!

Czy sztuczna inteligencja (AI) dla poligrafii to szansa czy zagrożenie?